نتایج جستجو برای عبارت :

Our wings are burning

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

Virgin black_our wings are burning 
Genres:Symphonic metal_Gothic metal_Gothic doomYear :2003Origin :AustraliaY/A  :1995_Present

?Look at my face..Do you see god+

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

Virgin black_our wings are burning 
Genres:Symphonic metal_Gothic metal_Gothic doomYear :2003Origin :AustraliaY/A  :1995_Present

?Look at my face..Do you see god+

Wings of Honneamise 1987,x265 HEVC,انیمیشن ژاپنی,حجم کم,دانلود انیمیشن Wings of Honneamise 1987,دانلود انیمیشن Wings of Honneamise 1987 1080p,دانلود انیمیشن Wings of Honneamise 1987 BluRay,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Wings of Honneamise 1987,دانلود فیلم Wings of Honneamise 1987 720p,دانلود کارتون جدید,دوبله فارسی,زبان اصلی,علمی تخیلی,
ادامه مطلب
Wings Sky Force Heroes,آتش نشان,دانلود Wings Sky Force Heroes 720p,دانلود انیمیشن Wings Sky Force Heroes 2014,دانلود انیمیشن جدید,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود زیرنویس کارتون Wings Sky Force Heroes,دانلود کارتون Wings Sky Force Heroes,دانلود مستقیم انیمیشن Wings Sky Force Heroes 2014,زیرنویس فارسی انیمیشن Wings Sky Force Heroes 2014,قهرمان نیروی هوایی,مغرور,
ادامه مطلب
tamino_habibi
Something hides in every nightBrings desire from the deepAnd with it comes a burning lightTo keep us from our sleep
And as the full star tries his best to make the white pearl shineGlances of a new day have arrivedAnd though he's not alone, he fears to never love anotherAnd leave his heart forever with her smile
Haa-aah
Habibi, light is
Nero Burning ROM جدیدترین نسخه نرم افزار معروف رایت می باشد ، برنامه رایت نرو پیشرفته ترین راه حل رایت انواع سی دی و دی وی دی و حتی Blu-ray را در اختیار شما قرار می دهد و استفاده از آن برای هم افراد مبتدی و هم حرفه ای در نظر گرفته شده است.

این نرم افزار در واقع ابزاری کوچک از مجموعه نرم افزاری نرو یعنی Nero Multimedia Suite است که در آن چند ابزار مختلف برای کار بر روی دیسک ها قرار داده شده Nero Burning ROM ابزاری است که تنها می توان از طریق آن به رایت فایل ها پرداخت و بر
ژانر فیلم : درام | فانتزی
امتیاز فیلم : --
رده سنی : --
کارگردان : Stéphane Batut
نویسنده : Stéphane Batut, Christine Dory, Frédéric Videau
بازیگران : Thimotée Robart, Judith Chemla, Saadia Bentaïeb
محصول کشور : --
تاریخ اکران : --
زمان فیلم : فرانسوی
زبان فیلم : --

خلاصه داستان : در خیابان های پاریس « جاسته » که یک شبح است، پیش از آنکه مردم به دنیای پس از مرگ بروند، آخرین خاطراتشان را که فقط او میتواند ببینید جمع میکند. اما در یکی از روزها « آگاته » که زن جوانی است او را می بیند و او را از زمانی
ژانر فیلم : درام | فانتزی
امتیاز فیلم : --
رده سنی : --
کارگردان : Stéphane Batut
نویسنده : Stéphane Batut, Christine Dory, Frédéric Videau
بازیگران : Thimotée Robart, Judith Chemla, Saadia Bentaïeb
محصول کشور : --
تاریخ اکران : --
زمان فیلم : فرانسوی
زبان فیلم : --

خلاصه داستان : در خیابان های پاریس « جاسته » که یک شبح است، پیش از آنکه مردم به دنیای پس از مرگ بروند، آخرین خاطراتشان را که فقط او میتواند ببینید جمع میکند. اما در یکی از روزها « آگاته » که زن جوانی است او را می بیند و او را از زمانی
امروز آهنگ First Love یونگی مدام میومد تو ذهنم و بعد متوجه شدم که بله گویا امروز سالگردش بوده!
البته 0909 تاریخ اومدن فیلمِ کوتاهشه، تاریخ انتشار آلبوم وینگز در اکتبره
تشریف ببرید ادامه :)
+ حجم گیف ها بالاست یکم صبرکنید تا همه باز بشن
ادامه مطلب
امروز آهنگ First Love یونگی مدام میومد تو ذهنم و بعد متوجه شدم که بله گویا امروز سالگردش بوده!
ادامه مطلب
ادامه مطلب
دانلود فیلم Burning Dog 2020
کیفیت : WEB-DL 1080p
ژانر : اکشن, کمدی, هیجان انگیز
کارگردان : Trey Batchelor
ستارگان : Adrienne Wilkinson, Greg Grunberg, Matt Bushell, Salvator Xuereb
سال : 2020
کشور : آمریکا
سازندگان : Trey Batchelor
مدت زمان : 1 ساعت و 29 دقیقه
هنگامی که یک طراح بازی های ویدیویی در یک توطئه باج خواهی قرار می گیرد، حال باید با قاتلان قراردادی، مافیا روسی و پلیس های فاسد در دنیای عجیب و غریب لس آنجلس روبرو شود ...
ادامه مطلب
آموزش رانندگی رو اینگونه آغاز کردیم:
داداشم: خب بگو ببینم گاز کدومه؟
من: کنار یخچال هارررررهاررررر هارررررهاررررر D:
داداشم: برمیگردیم خونه :|
من: نه نه هولم نکن گاز یکی از اون سه تاست.
داداشم ترتیبشونو گفت (و هنوزم نفهمیدم)
من: رواله.
داداشم: فرمون کدومه؟ :|
من: همون که گردالیه ^^
داداشم: خب برا امروز کافیه :|
من: آره ناموسا سخت بود.
+ ولی اگه یه داداش ندارین که باهم تو ماشین با شماعی‌زاده و «امشب دل من هوس رطب کرده» قر بدین و کلا فرمون مرمونو ول کنه
دانلود فیلم Burning 2018 با دوبله فارسی و کیفیت عالی
دانلود با لینک مستقیم و کیفیت های 480p BluRay  ,720p BluRay ,1080p BluRay
دانلود دوبله فارسی فیلم سوختن سال 2018
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
نام : سوختن-Burning لینک IMDb امتیاز : 7.6 از 10 – میانگین رای 18,521 نفر کیفیت : 480p BluRay  ,720p BluRay ,1080p BluRay موضوع : درام, رازآلود فرمت : MKV حجم : 2.92 گیگابایت+1.48 گیگابایت+683 مگابایت مدت زمان: 148 دقیقه زبان:  انگلیسی سال انتشار : 2018 صوت دوبله: دارد
~~~~~~~~
کارگردان : Chang-dong Lee
~~~~~~~~
بازیگران : Ah-in Yoo , Steven Yeun , Jong-seo Jun
~
Racing faster, escape disaster
Partners in crime will leave their mark
We make our own way
Not thoughts of yesterday
Black hearts of chrome and battle scars
(Chrome and battle scars)
The legacy
Born from a dream
On leather wings
Rose from the streets
With our hand on destiny
We came from nothing
But promised one thing
We'll change the world with these guitars
So listen closely
And don't stop working
No one can tell you who you are
(Tell you who you are)
The legacy
Born from a dream
On leather wings
Rose from the streets
With our hand on destiny
The legacy
Born from a dream
On leather wings
Rose from the streets
With our hand on destiny
Go!
Run, (Run!) never look back
Run, (Run!) never look back
Run, run, run
Never look back
The legacy
Born from a dream
On leather wings
Rose from the street
شازده کوچولو رو یادتونه؟ به نظرم ذهن آدما دقیقا مثل دنیای شازده کوچولو هست. هرکس با نیروی گرانش چیزایی که دوست داره به یه سیاره جذب شده و اونجا زندگی میکنه. گاهی وقتا ممکنه به سیاره بقیه سر بزنیم ولی همیشه برمیگردیم به سیاره خودمون! منم سیاره خودمو دارم. سیاره من یه چیزی شبیه مشتریه. غول‌پیکر و متنوع ولی کم‌تراکم و پنبه‌ای! سیاره من مثل یه انبار قدیمی و بهم ریختست. یه طرف یه گرامافون داره سنتی میخونه؛ دو متر اونورتر یه آیپاد داره پاپ آمریکا
شازده کوچولو رو یادتونه؟ به نظرم ذهن آدما دقیقا مثل دنیای شازده کوچولو هست. هرکس با نیروی گرانش چیزایی که دوست داره به یه سیاره جذب شده و اونجا زندگی میکنه. گاهی وقتا ممکنه به سیاره بقیه سر بزنیم ولی همیشه برمیگردیم به سیاره خودمون! منم سیاره خودمو دارم. سیاره من یه چیزی شبیه مشتریه. غول‌پیکر و متنوع ولی کم‌تراکم و پنبه‌ای! سیاره من مثل یه انبار قدیمی و بهم ریختست. یه طرف یه گرامافون داره سنتی میخونه؛ دو متر اونورتر یه آیپاد داره پاپ آمریکا
نام پرده نما: Burning 2018
ژانر:Drama / Mystery
کارگردان :
نویسنده :
بازیگران :

فیلم نامه :
تدوین :
آهنگساز:
فیلمبرداری :
اطلاعات بیشتر پرده نما :IMDB و WIKI و rottentomatoes
کشور تولید کننده:
تاریخ انتشار :
زبان پرده نما :اِنگلسی اَمریکن
کمپانی تولیدکننده :
بودجه :
میزان فروش :
کیفیت های تصویری :
کیفیت های صوتی :
مدت زمان: 
رده سنی : بزرگسال
خلاصه داستان:

دانلود با کیفیت 720
دانلود با کیفیت 1080
همیشه یکی از فانتزی هام این بود ماشین داشته باشم ، بعد هر روز بیام سوار شم ببینم یکی برام گل گذاشته :))
امروز کتابام رو که داشتم درس میخوندم جا گذاشتم روی میز ؛ رفتم راند تا ظهر ، ظهر برگشتم بردارمشون که دیدم یه تکه کاغذ یکی گذاشته زیر کتابم و روش نوشته : 
Fly without wings, dream with open eyes
یعنی بدون بال پرواز کن و با چشمهای باز رویا ببین‌... 
خیلی خوشم اومد...
یعنی هرچیز دیگه ای نوشته بودن گذاشته بودن اینقدر برام خوشآیند نبود...
کلی بهم انرژی مثبت داد... 
و خب ب
  این آهنگ،حس پرواز کردن و رسیدن به چیزی که میخوای هست رو نشون میده.چیزی که دوست داری بهش برسی.به عشقت،به هدفت.درسته.شاید ناراحت هستی که با این همه راه های دشوار و طولانی،نمیتونی برسی.اما باید یه امیدی تو وجودت داشته باشه.
  اگه زندگی مثل یه فیلم یا آهنگ یا کتابی که برات کسل کننده و تکراریه،تغییرش بده.خودتو تغییر بده و کسی باش که خودتو دوست داشته باشی و خود جدیدت باشی.
  اگه امیدی تو وجودت هست،قلبت شروع به تپیدن میکنه و دو تا بال روی کمرت به وج
Do you remember those times when I wrote about how I want X to want me, how I wanted him to feel like he needed me? Well, maybe that day finally came along. It has been only a few hours maybe that I’m swirling in the thought of the things we said. I always bring the idea of being a bad girl with X. I can easily do it because I know X never lets Xself  to act on it. But tonight was different. I felt something that I had never felt before. I felt hot burning desire. It must’ve been so for X to allow Xself to say those things. I had never received such powerful words from X. I had a dream last night. X and I were sitting on the couch by the kitchen door in the old house. The children were playing on the ground. X looked into my eyes not noticing the looks of the children. X felt my arm a
چند ساعتی یک بار اپیزود های چند ثانیه ای دارم. ناگهانی اشک هایم جاری می شود و ناگهانی به حالت بی تفاوتی قبلم باز میگردم. فکر میکنم جسمم می فهمد که اگر فریاد درونیم را یکباره رها کند، تکه تکه خواهم شد. پس زدن احساساتم خیلی سخت است. دلم برای جسمم می سوزد. خوب دارد تحمل میکند. 
حالا می فهمم علی را. همیشه میگفتم چطور یک نفر می تواند چندین سال بماند و بعد دیگر کسی را نخواهد. می فهمم. حالا تمام شعر ها را درک میکنم. 
دلم هیچکس دیگر را نمی خواهد، دلم هیچ ا
یادمه حدود ده سال پیش در یکی از کتاب های به زبان انگلیسی مطلبی به شرح ذیل دیدم که برایم بسیار جالب بود:
 "a butterfly can flap its wings in one part of the world, and the wind can be changed and may even cause a hurricane on the other side of the globe
بدین معنا که ممکن است پروانه ای بالهای خود در بخشی از جهان به حرکت درآورده و باعث تغییر در باد شود و حتی ممکن است باعث ایجاد طوفانی در سمت دیگری از کره زمین گردد "
این موضوع چه ذهنی باشد و چه عینی، مطلبی است که با حال و احوال این روزهای کرونایی جهان بسی
دانلود اهنگ on my way از alan Walker
ریتم این اهنگش از بقیه اهنگاش متفاوت بود به نظرم. diamond heart  , dark side شبیه هم بودن یکم از نظر ریتم ولی این واقعا متفاوته.
دانلود اهنگ
متن اهنگ

I'm sorry butDon't wanna talk, I need a moment before I goIt's nothing personalI draw the blindsThey don't need to see me cry'Cause even if they understandThey don't understand

متاسفم ولی نمیخوام حرف بزنم. به مدتی زمان قبل از رفتن احتیاج دارم. چیز شخصی نیست. 
چشم بند هامو میزارم. لازم نیست که اشک های من را ببینند. چون حتی اگر بفهمند،
باز هم نمیفهمند.
So then when I
@arnikaseirآفر آنتالیا
✈️پرواز مستقیم فری برد28 آذر
⏰ 23:30-18:00
✨3 BB        ATALLA                              2.590.000✨5 ALL      LA GRANDE                      3.390.000✨4 ALL      BELKON                             3.590.000✨5 ALL      LINDA RESORT                3.690.000✨5 UALL   SENSITIVE PREMIUM     3.990.000✨5 ALL      LAREN FAMILY                 3.990.000✨5 ALL      SEALIFE FAMILY              4.390.000✨5 UALL   SIAM ELEGANCE              4.390.000✨5 ALL      SIDE PRENSES                  4.490.000✨5 UALL   PORTOBELLO                   4.590.000✨5UALL    GRAND PARK LARA         4.390.000✨5 ALL  
پرندگان، مهره داران خونگرمی هستند که بال، پر و یک منقار دارند. دندان ندارند، اسکلتی دارند که در آن استخوان های زیادی با هم ترکیب‌شده و نیز استخوان های زیادی در آن غایب هستند و  یک کارایی بی‌نهایت زیادشان، سیستم تنفسشان است. پرندگانی که پرواز می‌کنند استخوان های قوی، پوک و ماهیچه های پرواز قدرتمند دارند‌.

Birds are warm-blooded vertebrates with wings, feathers and a beak. They have no teeth, they have skeletons in which many bones are combined and many bones are absent, and their extremely high efficiency is their respiratory system. The bir
@arnikaseir                                    آنتالیا
✈️ پرواز مستقیم فری برد  6شب و 7روز  28 آذر
✈️ANTALYA WITH FREEBIRD⏰ 23:30-18:00
✨3 BB        ATALLA                              2.690.000✨5 ALL      LA GRANDE                      3.390.000✨4 ALL      BELKON                             3.490.000✨5 ALL      LINDA RESORT                3.690.000✨5 UALL   SENSITIVE PREMIUM     3.990.000✨5 ALL      LAREN FAMILY                 4.090.000✨5 ALL      SEALIFE FAMILY              4.190.000✨5 UALL   SIAM ELEGANCE              4.390.000✨5 ALL      SIDE PRENSES                  4.490.000✨5 UALL   PORTOBELLO
Good old rain
Is pounding on the dreamers
You've left a stain
On every single hour
All the treasures found
Will vanish with the tide
Illusion has gone
I'm all out of your web

Maybe on the moon
There is a soil for the doomed
I should save us a ride
I'll do what you want me to do
I'll lose the grip of your eyes
You're the needle in my arm

I'll drain drain drain
The rivers of addiction
I dreamed I could
Feed my veins in oblivion
But ain't no shelter
For the years of our blindness
Though we're good people

We're bullets to each other wings

Maybe on the moon
There is a soil for the doomed
I should save us a ride
You're the needle in my arm

Rain rain rain
Am I the only winner ?
In this silly game
Where tears are a trophy to gather
منم مثل همه جنیفر لوپز عزیز رو با آهنگ های آپلیفتینگ و پارتی طورش میشناختم، تا اینکه با آهنگ Let it be me از ایشون آشنا شدم! دیشب که برای اولین بار با دقت  گوشش دادم از شدت عشق و احساسی که از متن و صداش می بارید دگرگون شدم :)) 
اگه یه زمانی از اعماق دهلیزها و بطن های قلبم عاشق یه نفر بشم،  شاید این اولین آهنگی باشه که بخاطرش بارها و بارها گوش کنم 3> 

if right comes and you choose left &
I'll be the first to forgive
If heaven is a beautiful place 
but those gates don't have enough space 
and they lock you out, spare y
Dance me to your beauty with a burning violin
برقص آر مرا تا زیباییت با نوای سوزاننده ویولون

Dance me through the panic till I'm gathered safely in
برقص آر مرا در میان بیم و هراس تا در آرامش قرار گیرم

Lift me like an olive branch and be my homeward dove
بلند کن مرا مانند شاخه های زیتون
و پرنده ی من باش که به خانه باز می گردد
ادامه مطلب
35“Be dressed ready for service and keep your lamps burning, لباس‌هایتان به تن، چراغ‌هایتان به دست آماده باشید38It will be good for those servants whose master finds them ready, even if he comes in the middle of the night or toward daybreak. خوشا به حال آنانی که وقتی سرورشان می‌آید بیدار هستند؛ خواه نیمه‌شب باشد خواه سپیده‌دم!40You also must be ready, because the Son of Man will come at an hour when you do not expect him.”شما باید آماده باشید زیرا "پسر انسان" در ساعتی که گمان نمی‌برید می‌آید[عیسی علیه السلام در انجیل "پسر خداست"؛ "پسر انسان" کسی دیگر است...]انج
پیروزی بزرگ آن است که شکست بزرگ به همراه آورد. آه ای شکست بزرگ! ای فروریختن! آه ای زوال! بیا و ما را فروتنی بیاموز. ما را آفتاب بیاموز و سکرات ظلمت به پایان بر. 
آنچه می‌آموزاند شکست‌هاست،آنچه برمی‌خیزاند افتادن‌هاست،بس مبارک باد این شکستن و این افتادن! 
حلمی | هنر و معنویت
موسیقی:‌ Sayat Nova - Tamam Ashkhar
There are seasons, life gets on your wick as far as a simple accident can raze you to the ground. Once in a blue moon, you recoil from every single stuff. you hate others' guts even you hate yourself. Seems this is the main idea behind being: a bitter pill to swallow. Idk, there are a set of things, people and emotions that you care about but they ignore you cruelly.
Morning, MohammadAli had been called me, "a journey of a thousand miles begins with a single step" he told me. Will be possible if a man has a foot to take a step, but the truth is there are legions of footless soldiers here. I replied. Occasionally best act is plonking yourself next to your house that is burning, kill yourself laughing.
Remedios! you know? I'm terribly sorry, I never ever managed to make u feel happy, I
Summertime, time, timeChild, the living's easyFish are jumping outAnd the cotton, LordCotton's high, Lord, so highYour daddy's richAnd your ma is so good-looking, babyShe's looking good nowHush, baby, baby, baby, baby, babyNo, no, no, no, don't you cryDon't you cry!One of these morningsYou're gonna rise, rise up singingYou're gonna spread your wingsChild, and take, take to the skyLord, the skyBut until that morningHoney, n-n-nothing's going to harm you nowNo, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, noNo, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, noNo, no, no, no, no, no, no, no, noDon't you cry
Cry
click

معادل فارسی
معادل انگلیسی
اختصار

حمله از عمق
Attack In the Middle
AIM

حمله از جناحین
Attack On Wings
AOW

تماما تهاجمی
All Out Attack یا All Offensive
AOA یا AO

بات (بدون صاحب)
bot
Bot

ضد حمله
Counter Attack
CA

مدافع وسط
Central Defender
CD

مدافع وسط تهاجمی
Central Defender Offensive
CDO

مدافع وسط متمایل به کنار
Central Defender Towards Wing
CDTW

تدافعی
Defensive
Def

هافبک وسط اضافی
Extra Inner Midfielder
(ex) eIM

مهاجم متمایل به کنار
Forward Towards Wings
FTW

دروازه بان
Goalkeeper
GK

ارشد بازی
Game Master
GM

هت تریک ارگانایزر
Hattrick Organizer
HO

هت تریک
Hattrick
HT

ضربه
.losing key is something that happened to all of us,at least once in our lives. At the point when it occurs, it's essential to realize where is the best automotive locksmith near me to go
!That is the place a portable locksmith would come in. Car locksmith administrations are the sort of administrations that individuals don't regularly think about until they need them. That is an error I might want to sort out to
Rather than burning through your valuable time searching for your keys, calling an insured and professional locksmith close to you may be the best alternative to help you pop and lock. They will spare you time, and they will likewise spare you the pressure and cerebral pain that joins this sort of circumstance
.There are various reasons why you may need to pop a lock, so today we'
?Empty spaces, what are we living forAbandoned places, I guess we know the score?On and on, does anybody know what we are looking forAnother hero, another mindless crimeBehind the curtain, in the pantomime?Hold the line, does anybody want to take it anymore
The show must go onThe show must go onYeahInside my heart is breakingMy make-up may be flakingBut my smile still stays on
Whatever happens, I'll leave it all to chanceAnother heartache, another failed romance?On and on, does anybody know what we are living forI guess I'm learning (I'm learning), I must be warmer nowI'll soon be turning (turning, turning, turning), 'round the corner nowOutside the dawn is breakingBut inside in the dark I'm aching to be free
The show must go onThe show must go on (yeah yeah)Ooh, inside my heart is breakin
The next time you pop in to your favorite coffee bar, consider skipping the pumpkin-spice lattes, caramel macchiatos, and cold-brew iced coffees; instead, go for a soothing, steaming cup of tea. Because in addition to tea’s well-known power to soothe sore throats and even help prevent cancer and diabetes, it could actually help you drop a few pounds.
"Drinking tea may support weight loss or weight maintenance because it fills the void of beverages that are high in sugar and calories," says Josh Axe, D.N.M., founder of Ancient Nutrition. "When you switch out flavored lattes, coffee with added cream and sugar, and sugary sodas or juices, and replace them with tea, you are cutting a massive amount of calories a day." (We, too, love a salted caramel mocha, but a grande packs a whopp
it leaves me feding seasick baby
گوم گاتون ھیون شیل گپی گاج ھیونا بواآ 
it spins me round&drives me crazy
ھان ناج ادون دال گاتون نا این گا بوآ
مان پاکا ناھون،جایو دامیون
ھون شى نول مول لا دامیون
پوگى ھ سول جى مول لا
but my heartstill on fire with a burning desire
داشی نول چاجول گویا اون میونگ.چوروم
i wish that you would love me
every time my heartbeat
بال ماج چوبو داشی دونن ھ مین جیاان دوروگا
اون میونگر نو گیو نار نار×2
when you hear my heartbeat baby
you gave me a new life you gave me a new britth
i feel youre heartbeat away
i been losin my mind i been cravin my shin
i,know me before you w
بسم الله الرحمن الرحیم
Wellaye Tadabor of some of Versuses in Chapter 10 of Quran
#Wellaye_Tadabor_of_Quran
#Al_Anfal_Surreh_Versue_64
یَا أَیُّهَا النَّبِیُّ حَسْبُكَ اللَّهُ وَمَنِ اتَّبَعَكَ مِنَ الْمُؤْمِنِینَ ٦٤
O Prophet, sufficient for you is Allah and for whoever follows you of the believers. (64)
From this verse we understand that it was necessary for the Prophet Muhammad (pbuh) to have people's companionship in order to work for Islām. We also understand that Imām Ali (as) had stayed at home for 25 years because people left him alone.According to this verse the time of Imām Mahdi's reappearance is when people accompany and obey  him.Imām Mahdi (aj) said, "Refer to the narrators of t
Artist: BTS | Music Name: Spring Day | Genre: Pop | Released: 2016 | Album: Wings | BTS – Spring Day (Music Video)

هنرمند: بی تی اس | نام موزیک: روز بهاری | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2016 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (بی تی اس) BTS با نام (روز بهاری) Spring Day
ادامه مطلب
سازش پزیری شترمرغ

Adaptation of the ostrich
The ostrich is very adaptable and thrives under extreme conditions. Among the many ways of regulating its body temperature, it controls heat loss during cold weather by covering its thighs with its wings, and during hot weather, by lifting and moving its wings, it creates a gentle breeze. The feathers are excellent insulators, minimizing heat gain from direct solar radiation, as well as reducing heat loss during cold desert nights.
It has a remarkable tolerance to heat, withstanding air temperatures of 56°C without undue stress. Heat is lost by panting via the well-developed air sac system that avoids overventilation of the lungs and consequent dangerous water loss (Jones, 1982). Adaptations of the blood circulatory syste
بال مرغ کنجدی یکی از انواع غذا با مرغ و مناسب سرو در مهمانی ها است.

بال مرغ کنجدی یک نوع غذا با مرغ و نوعی فست فود است. این غذای خوشمزه که به صورت فینگر فود و به عنوان پیش غذا سرو می‌شود، مناسب جشن ها و مهمانی ها است. این غذای لذیذ و ساده را درست کرده و از آن لذت ببرید.
مواد لازم تهیه بال مرغ کنجدی :
بال مرغ: یک و نیم کیلو
سیر: یک حبه
سس سویا: ۲ قاشق غذاخوری
عسل: یک قاشق غذاخوری
روغن کنجد: یک قاشق چای خوری
فلفل قرمز: نوک قاشق چای خوری
کنجد برشته: یک و
آهنگ I Wanna You با جلوه عمیق + متن
از هندزفری استفاده کنید
نوش گوشتون ؛)
برای دانلود اینجا کلیک کنید

If you wanna I will fly fly fly
Like a swallow to the burning hell and it's so fine
Like the wind in mid July
Open your embrace and I will fly.
If you wanna go, then tell me why.
I'll be breathing you and only you until I die.
You're the only one for whom I try.
Listen to you dub forgetting how to fly.
....
ادامه مطلب
If you wanna I will fly fly fly
Like a swallow to the burning hell and it's so fine
Like the wind in mid July
Open your embrace and I will fly.
If you wanna go, then tell me why.
I'll be breathing you and only you until I die
You're the only one for whom I try.
Listen to you dub forgetting how to fly.
If you suffer I will die for you
I always have a bad desire for you
Love me like nobody else will do
And I wanna be forever dope from you.
I listen to your dub and I want more.
The violin now stands for the guitar chord
The sound is rising, it starts to cry
Driving the place where no path lies.
The wind is taking me to the sun.
I'll never stop and never run.
Watching how the time goes by
 you wanna I will fly fly fly

متاسفانه مر
کتاب چهارم اضافه شد. 
نویسنده این سری، ریک ریوردن، نویسنده معروف سری پرسی جکسون، قهرمانان المپ و سی و نه سرنخ است. این سری ادامه قهرمانان المپ هست و تا الان تقریبا همه شخصیت های کتاب قبلی اومدن. 
اگه تا اخر قهرمانان المپ خوندید میدونید که بر سر اپولو چی میاد و این سری ادامشه. به نظر من بخونید چون با اینکه اپولو و مگ شخصیت اصلی هستن، انابث و پرسی و پایپر و جیسون و لئو و کالیپسو و فرانک و ... حضور واقعا مهمی دارن. 
خلاصه کتاب: 
بعد از به خشم اوردن پ
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

Love Crime
Oh, the skies tumbling from your eyes
So sublime, a chase to end all time
Seasons call and fall, from grace and uniform
Anatomical, metaphysical
Oh, the dye
A blood red setting sun
Rushing through my veins
Burning up my skin
I will survive, live and thrive
Win this daedly game
Love crime
Love crime
I will survive, live and thrive
I wil
چای سبز و کاهش وزن چای سبز ، به این دلیل که it's کم‌تر فرآوری شده، غلظت بالاتری از پلی فنول ها دارد که catechins نامیده می‌شود و سپس انواع دیگر چای ، از جمله black سیاه و oolong . چای سبز در چای سبز یکی از عناصر فعال مرتبط با کاهش وزن هستند . آن‌ها ممکن است از تجمع چربی بدن و همچنین افزایش دمای بدن جلوگیری کنند تا کالری بیشتری مصرف کنید .
علاوه بر catechins ، چای سبز منبع کافئین نیز هست . با توجه به اداره مواد غذایی، کافئین به بدن شما کمک می‌کند که هم کالری و هم چ
گروه بی تی اس یک گروه پسرانه هفت نفره میباشند که زیر نظر کمپانی بیگ هیت (bighit entertainment) فعالیت میکنند.BTS در ۱۳ ژوئن ۲۰۱۳ با سینگل “no more dream” از البوم “۲cool 4skool ” شروع به کار کردند و جوایز زیادی را تحت عنوان ” بهترین گروه تازه کار سال ” از آن خود کردند. آن ها به دلیل این که در اهنگ های خود مشکلات جامعه و فشار هایی که روی نوجوانان و جوانان هست و احساسات و تجربیات شخصیه خودشان را بدون ترسی بیان میکنند محبوبیت بسیاری کسب کردند و همیشه طرفداران خود را
دانلود سری A court of thorns and roses

بین هزاران سری که خوندم متن این یکی بین ده تای اولم میره. کاساندرا کلر هم کتاباش بین ده تای اول میره ولی اینم خیلییی خوبه
خلاصه
وقتی فیرا شکارچی 19 ساله در جنگل گرگی را می کشد، موجودی هیولا وار به خانه انها می رود تا او را مجازات کند. او به ناچار به سرزمین جادویی می رود که ان را فقط در داستان ها شنیده و می فهمد که کسی که او را زندانی کرده یک هیولا نیست- بلکه تاملین، یکی از موجودات نامیرایی است که روزی بر جهان سلطه می کر
Hegmataneh (Ecbatana) is located in suburban area of Hamedan. It contains 50 acres of the city of Hamedan.
Hegmataneh is universally well known because Median Dynasty was established over there. After Medes, this city was the capital of Achaemenids as well.
In the following periods- Selukis, Parthians, Sassanids and Islamic ynasties like Aleh Bouyeh (Bouyehs Family) most of them belong to Parthian era. The area enjoys a great variety of Parthian modern architectural systems of urban areas that are masterpieces of their time and reveal their creators special talent.
The view of distant mountains from the top of this low, open hill is pleasantly rewarding, especially in the late afternoon, but it’s what lies below that excites archaeologists: an ancient Median and Achaemenid city.
Small
آلترناتیوهای گوناگون در آزمون اسپیکینگ آیلتس در تسک1
معمولا سوالاتی در جنبه عمومی مانند شغل. تحصیلات. سرگرمی و... از شما پرسیده میشود به یک مثال توجه کنید:

-Do you work or study?
Answer1.
Somehow yes and No.
Unfortunately since my dad passed away few years ago, I became the bread winner while I was studying hard for university admission exam.
On the other hand, since I’m renowned as a hard working student among my family and friend, I should be studying hard to pass the exam with flying colors.
Most of the time I’m burning candle at both ends.
 Answer2.
 I’m currently a freshman at X university Which is one the top school of the nation.
Admission is incredibl

.losing key is something that happened to all of us,at least once in our lives. At the point when it occurs, it's essential to realize where is the best automotive locksmith near me to go
!That is the place a portable locksmith would come in. Car locksmith administrations are the sort of administrations that individuals don't regularly think about until they need them. That is an error I might want to sort out to
Rather than burning through your valuable time searching for your keys, calling an insured and professional locksmith close to you may be the best alternative to help you pop and lock. They will spare you time, and they will likewise spare you the pressure and cerebral pain that joins this sort of circumstance
.There are various reasons why you may need to pop a lock, so today
Factors to consider when choosing a locksmith
!That is the place a portable locksmith would come in. Car locksmith administrations are the sort of administrations that individuals don't regularly think about until they need them. That is an error I might want to sort out today
Rather than burning through your valuable time searching for your keys, calling an insured and professional locksmith close to you may be the best alternative to help you pop and lock. They will spare you time, and they will likewise spare you the pressure and cerebral pain that joins this sort of circumstance.
!There are various re
The Ratio of Religion and the World

Author: Ayatollah Javadi Amoli
Publisher's speech

The heavens of religion, the
darkness of nature, and the world blossom the light day of the revelation, the
night of darkness illuminates human life. It reveals the radius of the divine
verses emitted from the enlightened sun. Like the meteorite in the body of
nature, it has been penetrating, and it has cleared all the angles of this vast
darkness. It is no passage through which the passage of revelation has not
passed and the spirit of nature is not fragrant with its scent. The world has
its own affection and religion undertake nature to consolation, nature garden
with beautiful songs and the nightingales of ghazal have given fruits to the
religion and from the sacred and blessed union of religion a
چند ساعتی یک بار اپیزود های چند ثانیه ای دارم. ناگهانی اشک هایم جاری می شود و ناگهانی به حالت بی تفاوتی قبلم باز میگردم. فکر میکنم جسمم می فهمد که اگر فریاد درونیم را یکباره رها کند، تکه تکه خواهم شد. پس زدن احساساتم خیلی سخت است. دلم برای جسمم می سوزد. خوب دارد تحمل میکند. 
حالا می فهمم علی را. همیشه میگفتم چطور یک نفر می تواند چندین سال بماند و بعد دیگر کسی را نخواهد. می فهمم. حالا تمام شعر ها را درک میکنم. 
دلم هیچکس دیگر را نمی خواهد، دلم هیچ ا
:Endless war

[Chorus]
You're fighting an endless war
Hunting a miracle
And when you’re reaching for the stars
They just cut you down 
[Verse 1]
Looking through the glass
Cannot recognize the ghost that you are seeing
Every step you take on the burning sand
Slowly sinking deeper
All the memories remain all the pain from your broken home
And the walls 'round your heart grew so strong
You can't let go
[Pre-Chorus]
You keep crawling on
Don’t wanna let it go
So you keep holding on
To feel whole
[Chorus]
'Cause you're fighting an endless war
Hunting a miracle
And when you reach out for stars
They just cut you down
Hunting a miracle
Is it worth dying for?
Or are you blinded by, blinded it all?
[Verse 2]
Here they come again
Hear them whispering when you
:Endless war

[Chorus]
You're fighting an endless war
Hunting a miracle
And when you’re reaching for the stars
They just cut you down 
[Verse 1]
Looking through the glass
Cannot recognize the ghost that you are seeing
Every step you take on the burning sand
Slowly sinking deeper
All the memories remain all the pain from your broken home
And the walls 'round your heart grew so strong
You can't let go
[Pre-Chorus]
You keep crawling on
Don’t wanna let it go
So you keep holding on
To feel whole
[Chorus]
Hunting a miracle
And when you reach out for stars
They just cut you down
Hunting a miracle
Is it worth dying for?
Or are you blinded by, blinded it all?
[Verse 2]
Here they come again
Hear them whispering when you
بی لیاقتی آل سعود باعث شد، تا خداوند به خشم اید و مراسم را به کربلا منتقل کند! زائران 30میلیونی که با بی عرضگی حاکمان عربستان، نمی توانند به مکه، یا در بقیع به زیارت ائمه بروند، راهشان را به سوی کربلا بردند. تا در فاصله بین الحرمین سعی و صفا را انجام دهند و قربانی و بیتوته کنند! در صحرای نجف، به شیاطین قاسطین و مارقین و ناکثین، سنگ بزنند. با لباس سیاه، به احرام: محرم در می ایند و  با شوق رکن یمانی، به سنگهای آستان امام حسین ع بوسه می زنند: که شهاد

توضیحات محصول

کد محصول: 1EB239
وزن محصول: 28.660  گرم

این دستبند بسیار زیبا، یک هدیه مناسب برای روز مادر می باشد. وزن این محصول 28.660 گرم بوده و به دلیل طراحی ساده و زیبایی که دارد مناسب استفاده روزانه است.
شما می توانید این محصول را به صورت حضوری- غیر حضوری یا نقدی - اقساطی خریداری کنید.
مشاهده قیمت و خرید دستبند طلا مخصوص روز مادر

شاید مطالب زیر برایتان جالب باشد:
بهترین پیشنهادها برای کادو ولنتاین
مراقبت از حلقه نامزدی با چند روش ساده!
شخصیت ش
The steps of how to always be happy You may be one of the people who always tells us how to be happy and happy Do you know that embracing loved ones is one of the joys of the world forever? Why should we not suppress and destroy our emotions? In this article you can find all the answers to your questions.

Follow these steps to be happy:
Ask yourself a question
Ask yourself what makes me sad and why I get upset when
Find out the cause of your discomfort then you have to find the cause of your discomfort and no doubt
If you know the causes of your discomfort, you can get rid of them.
There are many causes of discomfort and you may not be aware of it, but be sure
One day these reasons and problems will hit you.
Think about your successes
Imagine how happy you would be if you were to ac

Publisher's speech

کلاس شیشم که بودم، دیوار اتاقم رو پر از کاغذ کرده بودم. آهنگایی که بهم انگیزه می‌دادن، چیزایی که این ور اون ور خونده بودم. دو تاشون که الان یادمه، آهنگ wings لیتل میکس و who says سلنا گومز بود. آره اون موقع خیلی سلنا گومز گوش می‌دادم. خلاصه، همه هم و غمم رو گذاشته بودم که نمونه‌دولتی قبول شم. یادمه آزمون تیزهوشان قبل از نمونه بود. شاید هفته‌ای ده تا دونه تست می‌زدم که مامان و بابا هی نرن بیان بگن درس بخون. اما آزمون تیزهوشان رو که دادم، نشستم به درس
If you find it difficult to compose one, browse below many special and sincere romantic messages for your wife and send her the one that will talk straight to her heart!
40 Love Messages For Your Wife
♥ My wife, you are my secret of happiness and success I will never confess.
♥ You are the woman I dreamed of. The Woman who made our beautiful family a reality. The Woman that gave meaning into my life!
♥ You can make the clouds go away and paint the sky with the brightest colors of our love!

♥ I found my life’s true meaning because of you, since the day you married me. I love you my beautiful wife!
♥ You’ve made our house, our home and turned our relationship into a beautiful family!
♥ From the first day that I met you, I had this feeling for us. The feeling of peace and hap

سوزاندن توکن به حذف دائمی کوین های کریپتوکارنسی موجود از چرخه اشاره دارد.
عمل سوزاندن دراین صنعت رایج است و کاملاً بی پرده است. سوزاندن توکن یک اقدام عمدی است که توسط سازندگان کوین برای “سوزاندن” – یا حذف از چرخه – یک رقم خاص از کل توکن های موجود صورت می گیرد. دلایل مختلفی برای سوزاندن توکن ها از این طریق وجود دارد ، اما عموماً این حرکت برای اهداف تورم زدایی است. اگرچه بلاکچین blockchain های بزرگتر مانند بیت کوین Bitcoin و اتریوم Ethereum معمولاً ا
میوه کاکتوس چه خاصیتی داردمیوه کاکتوس چه خاصیتی دارد
آیا میدانید میوه کاکتوس چه خاصیتی دارد؟ همانطور که می دانید کاکتوس انواع مختلفی دارد که برخی از گونه های آن قابل خوردن است. بیش از صد نوع کاکتوس خوردنی وجود دارد که به نام “نوپال” معروف هستند و در دشت های مکزیک رشد می کند برای تهیه برخی از داروها نیز استفاده می شود. برگهای نوپال کاملا خوراکی هستند ولی باید ابتدا تیغ هایش را از آن جدا کنید. اکثر نوپال ها سبز هستند اما برخی از آن ها بنفش هست
به نام خدا

نام بازی: Traffic Rider
شرکت سازنده ی بازی: Soner Kara
بازی های دیگر این شرکت سازنده: Wings on Fire
 ستاره های بازی: 4/8 از 5
گروه سنی بازی: +7
حجم بازی: 81 مگابایت
نوع بازی: رانندگی
این بازی آفلاین است.
لینک دانلود بازی: دانلود بازی Traffic Rider
برای دیدن فیلم بازی اینجا کلیک کنید.
داستان بازی: بازی Traffic Rider یا راننده ترافیک یکی از بهترین بازی های سبک مسابقه ای موتور سیکلت است. شما باید در یک اتوبان پر ترافیک با بیشترین سرعت خود تا میتوانید برانید و با بدس

Publisher's speech

بشنواز نی چون شکایت می‌‌کند ** از جدایی‌‌ها حکایت می‌‌کند
Listen to this reed how it complains, telling a tale of separations––
کز نیستان تا مرا ببریده‌‌اند ** در نفیرم مرد و زن نالیده‌‌اند
Saying, “Ever since I was parted from the reed-bed, man and woman have moaned in (unison with) my lament.
سینه خواهم شرحه شرحه از فراق ** تا بگویم شرح درد اشتیاق‌‌
I want a bosom torn by severance, that I may unfold (to such a one) the pain of love-desire.
هر کسی کاو دور ماند از اصل خویش ** باز جوید روزگار وصل خویش‌‌
Every one who is left far from his source wishes back the time when he was united wi
The blood moon is on the rise
می دونی ماه خون‌آلود چیه؟

می‌دونی فرق ماه خونی با چشم‌های تو چیه؟ توی اون لحظه که توی کمرت سرما را حس می‌کنی توی اون لحظه که سیاهی شب را با قلبت درک می‌کنی یه دفعه می‌بینی توی آسمان تیره‌ای که هیچی نیست، توی آسمانی که فقط پوچی سیاهی درون تهی بودن را داره بهت القا می‌کنه کاسه‌ای خون در آسمان بلند می‌شه و چشم‌های همه را به خودش خیره می‌کنه. اما چشم‌های تو... چشم‌هایم تو برعکس‌اند. وقتی پلک‌هات را از روی هم بر‌می‌دار
مشاوره تخصصی پرورش شترمرغ در اصفهان

Recent developments in ostrich farming
Commercial ostrich farmingCharacteristics and behaviourOstrich productsComparison with other livestockFuture of the ostrich industryBibliography
M.M. Shanawany - The author is an international consultant. His address is: Town Farm, Great Finborough, Suffolk IP14 3AP, United Kingdom.
The ostrich is undoubtedly the world's largest living bird. Adult males stand 2.4 m tall and can weigh well over 100 kg; the hen is slightly smaller. Ostriches are flightless birds, with their great body size and reduced wing size rendering them incapable of flying. They have a long neck, long bare legs and two toes. Their strong legs allow them to run up to 70 km per hour when necessary, with stride
خب....سلام!
راستش یه خورده دیر کردم...ما یه اختلاف نظری توی شمسی و میلادی داشتیم اما از این به بعد هردومون تاریخ شمسی رو حساب میکنیم^_^

دی ان ایم...نمیتونی حدس بزنی چقد دلتنگتم...ماهگرد اولمون دوتا امتحان داشتم و حتی نتونستم با عشقم وقت بگذرونم...

محدثم میدونه چقد عاشقشم نه؟میدونه که هیچی از کیتنم برام مهم تر نیس؟

ددی متاسفه...اما به روش خودش...انقدر گربه کوچولوشو ناز میکنه تا از دلش دربیاره^^

امروز دوازده ژانویه 2020...

درست یک ماه پیش بود...اتف
مشاوره در حوزه ورزش بدنسازی و اطلاع رسانی در خصوص انواع مکمل های غذایی، مکمل های بدنسازی و  ورزشی برای افراد با سنین مختلف از اهداف اصلی مکمل شاپ می باشد.
مراجعه کنندگان از طریق این وب سایت می توانند اطلاعات مربوط به وررش بدنسازی، روش های تمرینی و  محصولات مختلف را مطالعه کرده و جهت استفاده از مشاوره های کاملا" تخصصی با ما در تماس باشند.

مرکز خرید مکمل بدنسازی هالک

مرکز خرید مکمل بدنسازی

چه یک ورزشکار و بدن‌ساز حرفه‌ای باشید و چ
مایا آنجلو یک فعال حقوق مدنی ، شاعر و نویسنده برنده جایزه شناخته شده به خاطر خاطرات تحسین شده در سال 1969 با عنوان "من می دانم چرا قفس پرنده قفس می خواند" ، و مجموعه های بیشمار شعر و مقاله اش بود.مایا آنجلو کی بود؟مایا آنجلو نویسنده ، بازیگر ، فیلمنامه‌نویس ، رقصنده ، شاعر و فعال حقوق مدنی آمریکایی بود که بیشتر به خاطر خاطرات خود در سال 1969 معروف بود ، "من می دانم چرا قفس پرنده آواز خواندن" ، که تاریخ ادبیات را به عنوان اولین پرفروش غیر داستانی تو
مایا آنجلو یک فعال حقوق مدنی ، شاعر و نویسنده برنده جایزه شناخته شده به خاطر خاطرات تحسین شده در سال 1969 با عنوان "من می دانم چرا قفس پرنده قفس می خواند" ، و مجموعه های بیشمار شعر و مقاله اش بود.مایا آنجلو کی بود؟مایا آنجلو نویسنده ، بازیگر ، فیلمنامه‌نویس ، رقصنده ، شاعر و فعال حقوق مدنی آمریکایی بود که بیشتر به خاطر خاطرات خود در سال 1969 معروف بود ، "من می دانم چرا قفس پرنده آواز خواندن" ، که تاریخ ادبیات را به عنوان اولین پرفروش غیر داستانی تو
برای نمایش یک پیغام بصورت notification از دستور زیر استفاده میکنیم:
notify-send 'title' 'message'
notify-send -u critical "job complete"
zenity --timeout=180 --notification --text "salam behrooooooooooooooz"

برای نمایش یک پیغام بصورت messageBox که بصورت یک ویندوز ظاهر شود و متنی را به نمایش گذارد از دستور زیر استفاده می‌شود:
zenity --error --text="An error occurred\!" --title="Warning\!"
find /usr | zenity --progress --pulsate --auto-close --auto-kill --text="Working..."

zenity --question --text="Do you wish to continue/?"
zenity \
--info \
--text="<span size=\"xx-large\">Time is $(date +%Hh%M).</span>\n\nGet your <b>coffee</b>." \
--ti
پیوند خاصی بین فیلمسازان و مخاطب وجود دارد و این به انواع و اقسام سرگرمی و جالب منعکس می شود. به عنوان مثال ، برخی از کارگردانان دوست دارند انواع و اقسام رفتارهای اضافی را برای طرفداران چشم عقاب به فیلمهای خود بکشند. لقب "تخم مرغ عید پاک" به دلیل اینکه آنها به سختی پنهان و سرگرم کننده هستند ، این جواهرات کوچک - درون جوک ها ، نقاهت های تصویری ، منابع فرهنگ پاپ یا حتی پیشگویی از نقاط طرح هنوز آشکار نشده - می توانند سطح دیگری از لذت را اضافه کنند. ت
چگونه به ارمنستان ارزان سفر کنیم؟آیا شما هم نیاز به یک سفر خارجی دارید، اما پول کافی ندارید؟ آیا شما هم دوست دارید که با صرف یک هزینه معقول و کم، اوقات فراموش نشدنی را تجربه کنید و با بودجه محدود از جاذبه های گردشگری متنوع دیدن کنید و غذاهای خوشمزه و لذیذ میل کنید؟ اگر جواب شما به این سوالات مثبت است، سفر به ارمنستان بهترین انتخاب برای شماست. ارمنستان یکی از کوچکترین کشورهای جهان است، ولی در عین با کوچک بودن مساحتش، تعداد زیادی جاذبه های گر
12 آمار شگفت انگیز درباره گلها
از زمان آغاز گل، ما با زیبایی های منحصر به فرد و جذابیت های عجیب و غریب ما را جذاب کرده ایم. اما برخی از این هدایای طبیعت استثنایی دارای ویژگی های باور نکردنی هستند که برای بسیاری از ما ناشناخته است. در اینجا برخی از واقعیت های عجیب و غریب در مورد گل، هر دو نژاد نادر و کسانی که ما به طور منظم می بینیم.
در قرن هفدهم هلند، لامپ های لعاب بیشتر از طلا ارزشمند بودند! گل، نماد جاودانگی، زندگی و عشق است. در سال 1630 میلادی نو
لینک سایت

Can you enable the hidden administrator account in Windows 10 without logging in?
As we know, Windows, once installation is completed, has one built-in administrator account that is disabled and hidden by default. In order to enable this built-in administrator account you firstly need to sign into Windows.
However, occasionally you may be unable to login your Windows 10 for some reason such as forgetting sign-in password. In this case, how can you enable the hidden administrator account in Windows 10? Now this page will show you the tricks.
How to enable hidden administrator in Windows 10 when you can’t sign in
You will need the help of a Windows 10 setup/installation disc. If you have no any disc, just need to create one by burning a Windows 10 ISO file to a USB d
آتش کالیفرنیا همچنان زبانه می کشد و: خود را به لس آنجلس می رساند، حالا باید مردم بی گناه لس آنجلس هم، در اتش غضب الهی بسوزند، چرا که روسپی ها وقواد ها را برخود راهبر دانستند. و از انان حمایت کردند.  چهل سال است که انجا مرکزی برای توطئه: برعلیه ام القرای اسلام یعنی تهران و قم شده است، و کسی نیست که از انها جلوگیری کند. تهرانی ها که در 10هزار کیلومتری ان هسند، دستشان نمی رسد تا همچون گذشته، مانند رعد بر سر آنها بریزند، و مانند سیل بنیان شان را بر با
سه گروه هستند که ایران را ویران می خواهند: گروه اول کسانی هستند که نمی توانند پیشرفت ایران را ببینند، و لذا نمی گذارند چیزی سالم بماند. شعار ما می توانیم را برای همه قبول دارند، ولی برای ایرانی مسخره می کنند و می گویند: شما موقع رفتن به توالت! حتما پای چپ را اول بگذارید. پیشرفت های موشکی و نانو و امثال آن را، دروغ می پندارند. و اتفاقا دچار دروغگویی هم می شوند. چون بلافاصله می گویند اروپا از ایران، می خواهد که برنامه موشکی خود را کنار بگذارد. خوب
با یاد و نام خداوند و به امید بر آورده شدن حاجات و سلامتی و به راه راست هدایت شدن تمام انسان ها ؛
هر روز یک صفحه
صفحه پانصد و شصت و سه سوره المُلک ( 26 – 13 )
سورةُ المُلکبِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم‏
وَ أَسِرُّوا قَوْلَکُمْ أَوِ اجْهَرُوا بِهِ إِنَّهُ عَلیمٌ بِذاتِ الصُّدُورِ (13)
أَ لا یَعْلَمُ مَنْ خَلَقَ وَ هُوَ اللَّطیفُ الْخَبیرُ (14)
هُوَ الَّذی جَعَلَ لَکُمُ الْأَرْضَ ذَلُولاً فَامْشُوا فی‏ مَناکِبِها وَ کُلُوا مِنْ رِزْقِهِ وَ
گستردگی فضای مجازی نسبت به فضای حقیقی، زمینه را برای توهمات زیادی فراهم می اورد! کسی که در این فضا وارد می شود، موقع خارج شدن از ان احساس افسردگی می کند! مانند کبوتر خوش پروازی که ناگهان، بالهایش شکسته می شود و یا مسافر قطاری که، او را از قطار بیرون انداخته باشند. لذا هیچ گاه دوست ندارد از ان دنیا خارج شود. این البته خوب است ولی، برای رفتن به فضای مجازی و دوستی با کسانی که: کیلو متر ها از او فاصله دارند، نیاز به سوخت! دارد که باید از فضای واقعی ت
تکرار ادعاهای چهل ساله نشان می دهد که: دشمنان حتی در انجام اولین نیت های پلید خود، ناتوان مانده اند. چه رسد به اخرین نقشه شوم آنها در: تجزیه ایران بزرگ. پمپیو ادعا می کند که مردم لبنان و عراق می خواهند: کشورشان را پس بگیرند! کو؟ این چیزی که او می گوید؟ آنها چهل سال است که می گویند: دولت ایران از گلوی مردم خود بریده، به لبنان و عراق و سوریه کمک می کند. حالا با این ادعا مشت بردهان خود می کویند. زیرا هیچ چیز تغییر نکرده، ملت های دنیا پیوستگی شان به ای
ایران اسلامی با ایران ملی گراها تفاوت دارد! برای ملی گراها، مرز ایران همان است که انگلیس تعیین کرده! در دوران قاجار و پهلوی، قیچی برداشته و پرو بال آن را زده، و به شکل گربه در اورده است. در حالیکه ایران اسلامی، مرزهایش در افق ها است. حاوید الاثر حاح احمد متوسلیان، با لحن گلایه آمیزی گفت" خوب نگاه کن: آنجا انتهای افق است. من و تو باید پرچم خودمان را آنجا بزنیم؛ در انتهای افق. هر وقتی به آنجا رسیدی و: پرچم را کوبیدی بعد برو بگیر راحت بخواب" چرا که ا
همانطور که سازمان نظام مهندسی، یا سازمان نظام پزشکی وجود دارد، باید سازمان نظام مدیریتی هم ایجاد شود، تا صلاحیت مدیران را بررسی کرده، قدرت اجرایی و لغو پروانه داشته باشد. البته انجمن مدیریت یا انجمن دانش اموختگان و دیگر وجود دارد، ولی هیچکدام قدرت اجرایی ندارند. چه بسا اگر این مرکز ایجاد شود، جلوی فساد بسیاری از مدیران را از ابتدا بگیرد! زیرا میتواند به کسانی که شرایط مدیریت را ندارند، کارت عضویت ندهد و یا با کنترل اعضا، مواظب آنها باشد و
خودکشی در ایران، برخلاف غربی ها حرام است! لذا نباید
مثل آنها آمار داد. مثل کسب وکارکه: بسیاری از کسب وکارهای درجه یک غربی، در ایران
حرام است: مانند فروش مواد روانگران، اسلحه و اجزای بدن وغیره! لذا مردم ایران اگر
هم قصد خودکشی داشته باشند، به یک بهانه ای این کار را می کنند! مثل تصادفات
جادهای. 90درصد تصادفات در ایران، دارای عامل انسانی مانند: سرعت و سبقت و عدم
توجه به جلو است. از نظرمحققان ماهین نیوز، آن ده درصد هم عامل انسانی است!
مثلاعمدا دولت ج
 مولانا شیخ محمد مولوی، در بلخ به دنیا آمد و در ایران تحصیل و رشد کرد، و در قونیه ساکن شد تا فوت کرد. متاسفانه اکنون در ثبت آثار ایرانی  این موضوع احتلاف برانگیز شده،  و ترکیه آن را بنام خود ثبت کرده. لذا باید دانست که قونیه قبلا جزو ایران بوده که: مولوی به آنجا رفته الان نیز باید به ایران برگردانده شود. آنجا نیز مانند کربلا قبله امال شود، و مردم حتی با پای پیاده! به زیارت قبر مولانا بروند. و در دهه مولانا (آراز) در آنجا اقامت کنند. اشعار مولانا ر
تنها مانده بود که «مرگ ساخت چین» داشته باشیم. در قدیم کتابی بود بنام (مرگ از کدام طرف می آید) از مجموع داستانهای پلیسی: دهه 40ایران که دانش اموزان دبیرستان، روزی یک ریال می دادیم و آنها را اجاره کرده، همان روز هم می خواندیم! داستان آن خلاصه درگیری کارآگاهی بنام لاوسون، با محله چینی های وحشی بود. چون آنها با روشهای سنتی و سامورایی، مردم را طوری می کشتند، که کارآگاه از ان سر در نمی اورد! حالا این بلا را سر ایرانی ها آوردند! ایرانی ها نمی دانند مرگ
باید قانونی در مجلس تصویب شود که: خروج هر نوع
دلار و یا نگهداری آن ممنوع شود. تا دلار به قیمت یک ریال اولیه برگردد. زیرا راه
حل گرانی ها، تورم و کاهش ارزش پولی ملی در این است و مسئولین اگر دلشان به حال
مردم می سوزد، این کار را بکنند و بدانند سود این کار، برای آنها هم بیشتر از
گرانی و تورم! است. طبق قوانین و قراداد های اجتماعی، تحلیل های سیاسی و اقتصادی،
دشمن را باید از همان راهی که آمده، بیرون کرد! نه اینکه او را بگذاریم داخل شود،
بعد سراغ برجام و
سلام

هرجوری نگاه کنیم، این سال 2020 سال عجیبیه. سال 2020 میلادی 1399 هجری شمسی. سالیه که سنت الهی برامون داره به اجرا گذاشته میشه. سالیه که کره زمین در کمال آرامش، خشمش رو بهمون نشون داده. ویروسی از جنس همه ویروسایی که قبلا هم باهاشون طرف بودیم برامون فرستاده شده. ویروسی که باعث شده
دم عیدی نریم خرید و چیزایی که لازم نداریم رو بخریم و مصرف بیش از حد کنیم. باید قبول کنیم که بخش بزرگی از اقتصاد ایران تو همین عید حرکت میکنه. عید جاییه که خشکبار، لباس،
If anyone asks youhow the perfect satisfactionof all our sexual wantingwill look, lift your faceand say,
Like this.
When someone mentions the gracefulnessof the nightsky, climb up on the roofand dance and say,
Like this.
If anyone wants to know what “spirit” is,or what “God’s fragrance” means,lean your head toward him or her.Keep your face there close.
Like this.
When someone quotes the old poetic imageabout clouds gradually uncovering the moon,slowly loosen knot by knot the stringsof your robe.
Like this.
If anyone wonders how Jesus raised the dead,don’t try to explain the miracle.Kiss me on the lips.
Like this. Like this.
When someone asks what it meansto “die for love,” pointhere.
If someone asks how tall I am, frownand measure with your fingers the spacebetween the crea
Arbaeen; World's Biggest Pilgrimage

It's not the
Muslim Hajj, or the Hindu Kumbh Mela. Known as Arbaeen, it is the
world's most populous gathering and you've probably never heard of it!
Not only does the congregation exceed the number of visitors to Mecca
(by a factor of five, in fact), it is more significant than Kumbh Mela,
since the latter is only held every third year. In short, Arbaeen dwarfs
every other rally on the planet, reaching twenty million last year.
That is a staggering %60 of Iraq's entire population, and it is growing
year after year.
Above all, Arbaeen is
unique because it takes place against the backdrop of chaotic and
dangerous

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها