نتایج جستجو برای عبارت :

موهوم پرست

توی جلسات حرفشون فصل الخطاب است
بهشون پول های آنچنانی یورویی می دهند.
براشون امکانات خاص در نظر می گیرند.
همه ما بهشون احترام می گذاریم.
همه قبول داریم وقتی کنار ما هستند و با ما کار می کنند ارزش گرفتن پول های آنچنانی دارند.

چرا ما خارجی پرست هستیم؟

یکی می گفت ما خارجی پرست نیستیم فقط مهمان نوازیم

؟؟!!!
رنگ پر ریختهٔ الفت گلزار توایم
جسته‌ایم از قفس خویش و گرفتار توایم
خاک ما جوهر هر ذره‌اش آیینه‌گر است
در عدم نیز همان تشنهٔ دیدار توایم
مرکز دیده و دل غیر تمنای تو نیست
از نگه تا به نفس یک خط پرگار توایم
اشک و آه است سواد خط پیشانی شمع
همه وا سوختهٔ سبحه و زنار توایم
پیش ازین ساغر الفت چه اثر پیماید
می‌رویم از خود و در حیرت رفتار توایم
دامن عفو حمایتکدهٔ غفلت ماست
خواب راحت نفس سایهٔ دیوار توایم
جنس موهوم هوس شیفتهٔ ارزش نیست
قیمت ما همه این
شده ام بت پرست تو
شده ام بت پرست تو
شب هجرون دیگه تمومه  گل مهتاب بر سر بومه
عاشقی جز بر تو حرومه که برای تو زنده ام
آه  که برای تو زنده ام
شده ام بت پرست تو قسم به چشمون مست تو
به کنج میخونه روز و شب شده ام جام دست تو
آه شده ام جام دست تو
به تو چون سجده میکنم شرر تو هر سینه میزنم
به قصه میخوام که بعد از این بت روی تو بشکنم
آه  بت روی تو بشکنم
شب هجرون دیگه تمومه گل مهتاب بر سر بومه
عاشقی جز بر تو حرومه که برای تو زنده ام
آه که برای تو زنده ام
روم از هر
فیلم《این خانه متروک است》دیالوگی داشت که 《اون لگیت》خطاب به 《الوا》که خیال پردازی هایش کورش کرده بود میگفت:(یه روز یه گربه که زیر افتاب دراز کشیده بود خواب دید که یه مَرده که زیر افتاب خوابیده و و داره خواب میبینه که یه گربه ست که دراز کشیده..گربه وقتی که از خواب بیدار شد دیگه نمی دونست که یه مرده که داره خواب میبینه یا یه گربه ست که از خواب بیدار شده..)همیشه در ذهنم همین است که من هم همان گربه ام و تمام اطرافیانم !واقعا چقدر قبول واقعیت میتوان
به نام خدای شنهای طبس

آیت الله بهجت:  آیا مسلمان ها کسی مثل علی(ع) را داشته باشند و کارشان به جایی برسید که از خدم و حشم و بنده آمریکا و اروپا و سگ و خوک باشند؟ اصلامعلوم نیست که این ها در دین یهود و نصاری باشند ؛ هیچ فرقی بین اینها و بت پرست ها نیست!

منبع: گوهر های حکیمانه ص 181:

راز گوی درخشانی که ترامپ و سلمان بر روی آن دست گذاشتند!+عکس
https://www.yjc.ir/fa/news/6100029
دانلود فیلم شاه بت پرست 2018 دوبله فارسی The Pagan King
دانلود فیلم The Pagan King 2018 با دوبله فارسی
دانلود فیلم شاه بت پرست 2018 با لینک مستقیم
دانلود فیلم The Pagan King 2018 دوبله فارسی با لینک مستقیم
دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم شاه بت پرست 2018 با کیفیت عالی
کیفیت BluRay 1080p, 720p, 480p + دوبله فارسی قرار گرفت
دانلود فیلم خارجی The Pagan King 2018 با کیفیت عالی و دوبله فارسی از سرور های سایت چیزها
نام فیلم : The Pagan King 2018 | ژانر (موضوع) : اکشن ، درام ، تاریخی
محصول : آمریکا | سال انتشا

جامعه ایران که زمینه های مسخ شدگی در زمان شاه را داشت، با ورود امام مستضعفین، و ایسلام ناب انقلابی، دارای رتبه های عجیب و غریبی شد. مثلاً در زمان سید اولاد پیغمبر، حضرت خاتم الانبیا، کسی که با کارت دعوت وارد ایران شد، با تریلر دختران و پسران را به امارات متحده برای امور جنسی منتقل کردند. 
ایران این مرز بی گهر، این ملت قهقرایی بربرِ مهرطلبِ هوچیِ جدو آباد واپسگرایِ مرده پرست، افتخارپرست، تاریخ پرست، احمقِ الاغ پرست، رتبه دوم مقام اعتیاد ر
دوستان بظاهر دشمن/وجه تشابه دیگر منصورهاشمی با احمد بصری

دشمنان تشیع را بشناسیداینجا کسی خیرخواه شما نیست
جریان انحرافی موسوم به نهضت بازگشت به اسلام با سرکردگی شخصی موهوم به نام #منصور_هاشمی با ارائه مطالبی انحرافی سعی در انحراف عده ای از شیعیان داشته و در آنطرف هم جریان موسوم به یمانی با سرکردگیاحمداسماعیلبصری مدتی است تلاش دارد تا شیعیان را منحرف کند. 
البته این دو جریان به ظاهرا باهم در اختلاف هستند و همدیگر را قبول ندارند اما در ای
برحسب عقیده این دانشمند : اشخاصی که دارای دستهای نوک تیز هستند با مهر و محبت ، نوع دوست ، خونگرم ، خوشگذران و دارای حس مذهب میباشند ، ایندسته وقتی دارای انگشتان صیقلی و ناخنهای بادامی شکل باشند : ذوق به هنر دارند همیشه سعی میکنند در کارهای غیرعادی پیشرفت کنند و برای اینکه بمقصود خود برسند از خرج کردن باک ندارند، زنهای ایندسته عشوه گر ولوکس پرست میباشند، ولی چنانچه انگشتان گره دار باشند ، صفات مذکور را خنثی میکند و پشتکار و فعالیت جای آنرا می
#هم_رنگ_جماعت
نگاهی از روی خشم به من انداخت و گفت:_"تو...واسه چی به همه چیز اعتراض می کنی؟""من؟"_"آره دیگه، خودت!""مگه به چی اعتراض کردم؟"_به همه چیز، از این مارمولکای روی دیوار گرفته تا همین دری که از تو دلش رد شدیم...آخه تو چیکار داری که در، رو یه پاشنه می چرخه یا دو تا...تازگیا هم به همین جلسه کتاب خونی کتابخونه...ببینم تو سر پیازی یا ته پیاز؟"با دلخوری گفتم:"من نه سر پیازم نه تهش...اصلا من از پیاز خوشم نمیاد که بخوام سرش باشم یا تهش."_"اگه از من می شنوی،
اومدم پست‌های این بلاگ رو خوندم انگار من اینا رو ننوشتم؛ انگار "منـ"ی که بقیه می‌شناسن اینا رو ننوشته. گمون کنم اینجا غمگین‌ترین و خالص‌ترین حرف‌هام رو می‌نویسم. غمگین‌ترین و تلخ‌ترین و سخت‌ترین و نگفتنی‌ترین حرف‌هام رو اینجا نوشتم. "من"ترین منِ ممکن همین‌هاست که می‌بینید. ضعیف‌ترین نسخه از من!

میتوان ساعات طولانی
با نگاهی چون نگاه مردگان، ثابت
خیره شد در دود یک سیگار
خیره شد در شکل یک فنجان
در گلی بیرنگ، بر قالی
در خطی موهوم، بر دی
فصل دهم : رفقای فهّام
چند روزی از اومدن پیامبر گذشته . جای خوابمون شده سقف مسجد , حرف نداره , خیلی جای خوبیه . صبح ها با صدای اذان بلال بیدار میشیم . بلال قبلا برده بوده ولی وقتی پیامبر تو مکه ظهور میکنن , پنهانی اسلام میاره تا بت پرست ها و اربابش امیه متوجه نشن ولی یه روز وقتی اومد کنار کعبه , بت پرست ها اونجا نشسته بودن . ولی بلال اونا رو ندید . وقتی کنار بت ها رسید خوب اونا رو تماشا کرد و گفت : شگفتا از مردم بدبختی که این مجسمه های بی روح رو میپرستن
کودکان به زمین دل بسته اند و زمین را می پرستند. کودکی گفت اگر زمین را به درستی بشناسیم، نیازمان به آسمان رفع می شود. پنداری زمین یک سطح بتنی ست که از راست و چپ تا بی انتها کشیده شده است و آسمان فضایی ست بالای سر و در آن تنها دشمنان و اجانب و بیگانگان زیست می کنند. عزیز دل! زمین میان آسمان است. زمین از آسمان پدید آمده است. حال تو اگر معنوی درنمی یابی همان مادّی را که دوست می داری دریاب. جنس تن تو از جنس اجرام است. تو به معنای مادّی نیز از آسمانی. زمین
شما‌هرروز‌چند‌بار‌خود‌را‌جلوی‌آینه‌می‌بینی؟!
آینه‌زیبایی‌ها‌وزشتی‌های‌شما‌‌نشان‌میدهد،ولی‌نباید‌به‌خود‌مغرور‌شوی،
آینه‌آن‌روز‌که‌گیری‌بدست
خود‌شکن‌آن‌روز‌مشو‌خود‌پرست
اما‌من‌آینه‌دیگری‌هم‌سراغ‌دارم؟؟؟
وآن‌آینه‌دل‌است،آیا‌خودت‌را‌در‌آینه‌دل‌تماشا‌کرده‌ای؟؟
آن‌آینه‌شیشیه‌ای‌صورت‌ظاهری‌را‌به‌تو‌نشان‌می‌دهد،
واین‌آینه‌دل‌افکار،عقائد،اعمال،خوبی‌ها‌وبدی‌های‌تو!!
آیا‌به‌راست
به نام خدای شنهای طبس

به نام خدای شنهای طبستاریخی از جنایت و وحشت یک فرقه نژاد پرست؛ کوکلاس کلان‌هاhttp://www.nasimonline.ir/print/2027386وزیر خارجه هنرمندان ایرانی را با چه کسانی مقایسه کرد؟درباره کوکلوکس کلان هاکوکلوکس
کلان گروهی نژاد پرست در آمریکا بوده که سالها با تفکر نژادپرستی در
مراسمات خود سیاهپوستان ،مسلمانان و مسیحیان زیادی را به طرز فجیعی به قتل
رسانده اند ؛ استفاده از کودکان در جنایات خود و بی رحمی بیش از حد، فجایع
داعش را در ذهن انسان تدا
اگه دیروز که بعضی پان‌ترکیست‌های تماشاگرنما یا تماشاگرهای پان‌ترکیست‌نما، به اسم طرفداری از تیم‌ محبوب‌شون شعار "خلیج عربی" سر دادن،یه چک زیر گوش هر کدوم خوابونده بودیم، امروز اینقدر وقیح نمی‌شدن که به ارتش ترکیه سلام نظامی بدن!

پ.ن: فوتبالی نیستم...ولی برای فهمیدن معنی این حرف‌ها و کارها نیازی به فوتبالی بودن نیست! فقط خطاب به بعضی میگم:
مرا بهل که همان داغدار خود باشم
به جای خود بنشین تا به کار خود باشم!

#دیدگاه_شخصی
در سال‌های خیلی گذشته بت‌پرستی و غیر بت‌پرست را ‌می‌شد از هم تشخیص داد اما در این عصر تکنولوژی و به اصطلاح متمدن امروزی  بت‌پرستی در تار و پود زندگی‌ بشر چنان تنیده شده و آنقدر بت‌ها متنوع هستند که نمیشه به کسی گفت تو یک بت‌پرستی. اما وقتی دقت کنیم می‌بینیم که هر کدام از ما به نوعی بت‌پرست هستیم. برای مثال همین گوشی موبایل که در دست و همراه ماست می‌تواند برای ما یک بت باشد. و می‌پرسید چگونه می‌تواند؟
این‌گونه که وقتی همین اینترنت موب
دوره ی آخر زمان و ارزش پولم که پست# باز هم باشند افراد حریص پول پرست
بهر آن صد حیله و نیرنگ با مردم کنند#تا که آرند اندکی بیش از دگر پولی بدست
حفظ ظاهر می کنند و قهر و آشتی بهر آن#در تظاهر بر همه باشند الحق چیره دست
در مجازی مطلبی را گر ببینند از کسی#دیده و نادیده تایید اش کنند با شصت دست
این علامت را دو پهلو می زنندبرمطلبش# معنی لایک است نمیدانی یا آن حرف پست
در نفاق و بددلی و اختلافند هرزمان# در درون شادند همچون شادی یک فرد مست
بر برادرها و خواهر
بسم الله الرحمان الرحیم
شروع بررسی سن عایشه و اثبات قاطع افسانه بودن خردسالی او هنگام ازدواج با سیدنا و حبیبنا محمد صلوات الله علیه و آله و سلم
مقدمه: به مدد الهی و با توجه به منابع معتبر  تاریخی روایی قصد داریم که افسانه و دروغ بودن خردسالی عایشه هنگام ازدواج با پیامبر (ص‌) ، این تبانی بزرگ و فضلیت تراشی موهوم برای عایشه را بررسی کنیم و شبهه را برای همیشه به زباله دان تاریخ بفرستیم....

ادامه مطلب
به نام خدای شنهای طبس

تاریخی از جنایت و وحشت یک فرقه نژاد پرست؛

ظریف و کوکلاس کلان‌ها / وزیر خارجه هنرمندان ایرانی را با چه کسانی مقایسه کرد؟
http://www.nasimonline.ir/print/2027386

کوکلوکس
کلان

کوکلوکس
کلان گروهی نژاد پرست در آمریکا بوده که سالها با تفکر نژادپرستی در مراسمات خود سیاهپوستان ،مسلمانان و مسیحیان زیادی را به طرز فجیعی به قتل رسانده اند ؛ استفاده از کودکان در جنایات خود و بی رحمی بیش از حد، فجایع داعش را در ذهن انسان تداعی میکند!
معرفی کتاب به مناسبت تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام
کتاب: روز خدا
نویسنده: سید محمدهاشم پوریزدان پرست
مردم ایران قلب خود را به روی مسئولانی که از جانب امام انتخاب شده بودند، باز کرده بود. جیمی کارتر، رئیس جمهور آمریکا، طی پیامی ضمن ابراز نگرانی از توانایی و ترکیب دولت موقت، با به رسمیت شناختن آن، اعلام کرد که با دولت تازه ایران همکاری خواهد کرد. این جریان با حسن استقبال مهندس مهدی بازرگان، نخست وزیر دولت موقت مواجه ش
یادمه ۱۳_۱۴ سالم بود که با مامان و بابا و رضا و مهدی رفتیم حج عمره. اول هم رفتیم مدینه...
یادش به خیر. تنهایی توی مسجدالنبی نشسته بودم. یه دختری کمی جلوتر نشسته بود. هر دومون هم قرآن جلومون باز بود. من خسته شده بودم از خوندن ولی اون طوری صفحات رو تند تند ورق می‌زد که به منم انرژی می‌داد برای ادامه. برای همین سعی کردم خودم رو بهش برسونم. منم هی تند تند می‌خوندم ولی به یه جایی رسید که دیگه بریدم! جالب اینجا بود که اون دختر نه تنها خسته نشده بود، حتی
بیشتر آن چه که در فرقه ی ما مرسوم استسائلی کردنِ از فاطمه ی معصومه استدختر بابِ حوائج شدنش حکمت داشتچون کریمه شد و بر باب کرم موسوم استچه مقامی است که معصوم "فداها..." گوید؟!شأن او شأن امام است که نامعلوم استاوج خوشبختی ما کلبِ سرایش شدن استهر کسی نیست سگِ فاطمه، بختش شوم استچهارده نور به دل دارم و این بانو همخواهر حضرت خورشید در این منظومه استنام زوار حریمش که بهشتی شده انددر میان صحف مادر او مرقوم استهر کسی عرض ارادت به مقامش نکنداز عنایات غ
ای بچه ی تنبل!
بی نظم!
حواس پرست!
دست و پا چلفتی!
تا حالا از این کلمه ها برای خطاب کردن کودکتون استفاده کردید؟ آیا میدونید این برچسب زدن ها چه تاثیرات بدی روی اعتماد به نفس کودک میگذاره!؟
بله قطعا خیلی ها آگاهی دارن اما باز هم در شرایط خاص نمیتونن جلوی خودشون رو بگیرن و دوباره همون عبارات رو تکرار می کنن و این باعث میشه کودک در ذهن خودش این رو ثبت کنه که واقعا تنبله! واقعا دست و پا چلفتیه (در صورتی که همیشه این اتفاق نیفتاده) و موقع انجام دادن کار
دوش در آن مردم راحت‌زدهمصدر جمعیّت عادت‌زده روح به جان آمد و فریاد زد:مُردم از این جمع عبارت‌زده خسته از آن انجمن من‌پرستخورده و خاموش و جماعت‌زده بر شدم از دام فلک پرکشانزان همه خواران حماقت‌زده ننگ بر این من که مرا تن ‌‌کشددر فلک تنگ حجامت‌زده سوی خدا می‌روم و در خدامتا که چه فهمد تن غارت‌زده من نه چو وعّاظ برم در میانحرف خداوند تجارت‌زده حلمی افسانه‌ام و فارغماز دد و دیوان اشارت‌زده 
سلام دوستان 
یه موضوعی که همیشه وقت و انرژی ما ایرانی ها رو گرفته و جز ایجاد اختلاف و خدشه دار کردن وحدت ملی و ایجاد اختلافات قومیتی و درنهایت متضرر شدن کل ایرانیها ، نتیجه دیگری نداشته ، بحث آریایی بودن ، عرب و عجم و در کل خود برتر بینی و نژاد پرستی توسط عده ای خاص که تعدادشون هم کم نیست بوده است . 
البته بسیاری از این تحریکات از طرف دشمنان ملت ایران که از این اختلافات و ایجاد تعصبات نژادی و قومیتی سود میبرند و در مواردی هم توسط افراد نژاد پرس
سلام  خوبید؟
نمیدونم سریال برادر جان رو میبیند یا نه!!
کاری به اصل موضوع سریال ندارم ولی توی سریال یه جوری میگن داداش یهجوری براشون سخته داداش راز داداش رولو بده !
یه جوری میگن دنیا ینی داداش اخرت خدا!!!!!
راستش من ندیدم برادری ندیدم!
داداش خودم که همیشه همه جا در حال ضایع کردن من بود 
داداشای بابام هم تا از لحاظ مادی و مالی هه چی اوکی بود ، خوب بودن وگرنه همش دعوا بود
که این اخریه هم همه چی تموم شد
راستش نمیدونم چه جوریه که ما ها غریب پرست بودیم 
نقد تلخی را نویسنده شوخ و شیخ درباره «ظاهرپرست» بودن تحصیل‌ کرده‌های خارج مطرح می‌کند که فقط طوطی وار درس خوانده‌اند و فقط به فکر به دست آوردن مقام و منصب‌اند. آن‌ها خادم فرنگی‌ها شده‌اند، فرهنگ و دو آداب بومی خود را «حتی قبل از رسیدن به اروپا» فراموش کرده‌اند، در حالی که هیچ چیز جز درکی «سطحی» از غرب به دست نیاورده‌اند. برخی تا آنجا پیش رفتند که از «بیگانگی (الیناسیون)» خارج درس خوانده‌ها سخن گفتند. مجدالملک آنان را «آفتاب‌پرست» می
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
از میان دام های شیطان، بدلی و سؤظن به همسر پر مشتری ترین دام است
شیطان به این وسیله مومنان را به عمیق ترین دره های ضلالت و تباهی سقوط میدهد.
دره های که خروج از آنان به سادگی امکان پذیر نیست....
شخص مومن با دیدن صحنه‌ای یا حرکتی یاشنیدن دروغی به شخص مقابل که اکثریت همسرش می‌باشد شک میکند.وقتی شک کرد شیطان پایه شک او را با تلقین به شخص،و وسوسه شدید مخاطب به فراموشی حرفهای ضد ونقیض دروغ و ت
کافی نیست که بت‌ها را شکسته باشی باید خوی بت‌پرستی را ترک گفته باشی
نیچه@Parsa_Night_narrator
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست / پیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست
نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان / نیم شب دوش به بالین من آمد بنشست
سر فرا گوش من آورد به آواز حزین / گفت ای عاشق دیرینه من خوابت هست
عاشقی را که چنین باده شبگیر دهند / کافر عشق بود گر نشود باده پرست
برو ای زاهد و بر دردکشان خرده مگیر / که ندادند جز این تحفه به ما روز الست
آن چه او ریخت به پیمانه ما نوشیدیم / اگر از خمر بهشت است وگر باده مست
خنده جام می و زلف گره گیر نگار / ای بسا
چرخ‌زنان رقص‌کنان مستِ مستآن مه مسرور به جانم نشست گفت که پیراهن خود باز کنبازگشودم به جهانی که هست نیست بُدم هست شدم هستِ هستهست همه تاب و میانم شکست سال نو آواز نو کردم به جانزان دم نو بال نهانم برست آن همه انسان که بُدم هیچ شدبال برون شد ز دو بن‌بست دست مرگ تو مرگ من و مرگ جهانزندگی نوست برِ مرگ پست عارض چشمان توام، عرصه نیستغمزه کند گر فلک غم‌پرست شب سوی ما گیر نهان حلمیاساعت می باز به بزم الست
خداوند متعال ذر سوره نساء آیه 27 درباره افراد فاسد و شهوت‌پرست می‌فرماید: «آن‌هایی که پیرو شهوات‌اند، می‌خواهند شما به‌کلی منحرف شوید و در دام شهوات و گناهان گرفتار آیید.»[1] امام صادق علیه‌السلام نیز می‌فرمایند: «لَا تَصْحَبِ الْفَاجِرَ فَیعْلِمَک مِنْ فُجُورِهِ؛ با تبهکاران هم‌نشین مباش که مبادا از تبهکاری‌اش را به تو بیاموزد.»[2] به تجربه […]
نوشته نقش دوستی با افراد ناباب در گسترش فساد و فحشاء اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
اگر زندگی درخت باشد من باید میمون سردرگمی باشم که روی یک شاخه اش بند نمیشود.همه اش برمیگردد به اینکه هنوز نتوانسته ام بفهمم کی هستم.و اصلا چرا باید کسی باشم؟چیز عجیبی نیست؛خیلی های دیگر هم نمیدانند.در واقع هیچکس نمیداند.مردم همینکه صبحشان را به سلامت به شب برسانند هنر کرده اند.با اینحال ،سوال هایی از این دست که جوابی ندارند میتوانند برای ساعتها موجبات آزار را فراهم کنند.یکی شان سوالی بود که باعث میشد دیگر نخواهم بنویسم.سوالی که میپرسید:چرا

باسمه تعالی
برداشتهایی از قرآن
نعمت های خداوند
غزل۲
سوره الرحمن شمارد ، از نعم های خدا
تا نگردد آدمی ، در شک و تردید و خطا
گفت صادق، حق کند تکرار یک آیه مدام
تا بگوید، وای بر آن که کند کفر و جفا
بر علی مرتضی و مصطفی نور دو عین
چون خدا بهر هدایت کرده آنها را عطا
می کند الله خلق و می دهد فرمان بسی
همچو ابر و ماه و خورشید و ستاره در سما
 خلق می گرداند او انسان ز خاکی همچو گل
او بیاموزاند آدم را، به خواندن با صدا
می دهد انواع میوه بهر ما روی زمین
او
این سوال برام پررنگ تر می‌شه که چرا قدیس‌نمایی باید حکومت رو بخواد، وقتی که حتی حدس بزنه به جماعتی زیر پرچمش ظلم می‌شه، اصلا چرا سنگ نجات‌دهنده رو به سینه بزنه؟البته این سوال‌هام اگه اون صفت قدیس‌نما توشون نبود پاسخ راحتی داشت، مثلا خیلی راحته بفهمی چرا یک فرد با ساختن یک امید، یک دورنمای موهوم، به مردم حکومت می‌کنه. چون این راحت ترین راه برای مکیدن جماعته، آرمانی نه قابل دستیابی و نه شفاف، بل متکی به زمانی نامعلوم. مشخصه چرا حکومتی که
کاش چون پاییز بودم ... کاش چون پاییز بودم کاش چون پاییز خاموش و ملال انگیز بودم برگهای آرزوهایم یکایک زرد میشد آفتاب دیدگانم سرد میشد آسمان سینه ام پر درد می شد ناگهان طوفان اندوهی به جانم چنگ میزد اشکهایم همچو باران دامنم را رنگ می زد وه ... چه زیبا بود اگر پاییز بودم وحشی و پر شور و رنگ آمیز بودم شاعری در چشم من می خواند ...شعری آسمانی در کنار قلب عاشق شعله میزد در شرار آتش دردی نهانی نغمه من ... همچو آوای نسیم پر شکسته عطر غم می ریخت بر دلهای خسته
باسمه تعالی
برداشتهایی از قرآن
نعمت های خداوند
غزل۲
سوره ای رحمان شمارد ، از نعم های خدا
تا نگردد آدمی ، در شک و تردید و خطا
گفت صادق، حق کند تکرار یک آیه مدام
تا بگوید، وای بر آن که کند کفر و جفا
بر علی مرتضی و مصطفی نور دو عین
چون خدا بهر هدایت کرده آنها را عطا
می کند الله خلق و می دهد فرمان بسی
همچو ابر و ماه و خورشید و ستاره در سما
 خلق می گرداند او انسان ز خاکی همچو گل
او بیاموزاند آدم را بیان و خواندن قرآن به ما
می دهد انواع میوه با رطب روی ز
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی_ حرم حضرت معصومه سلام الله علیها _ شهادت حضرت ۹۸
بیشتر آن چه که در فرقه ی ما مرسوم استسائلی کردنِ از فاطمه ی معصومه استدختر بابِ حوائج شدنش حکمت داشتچون کریمه شد و بر باب کرم موسوم استچه مقامی است که معصوم "فداها..." گوید؟!شأن او شأن امام است که نامعلوم استاوج خوشبختی ما کلبِ سرایش شدن استهر کسی نیست سگِ فاطمه، بختش شوم استچهارده نور به دل دارم و این بانو همخواهر حضرت خورشید در این منظومه استنام زوار حر
سلام من اینسانوسم در سرزمین عجایب
یه پسر دیوونه
بین آدمای کورو لالو کر 
آدمایی که کورکورانه فقط دارن حرکت میکنن 
آدمایی که بدون فکر کردن، میمیرن
آدمایی که از حقیقت میترسن 
آدمایی که ادعا میکنن میفهمن
آدمای غرق شده در توهمات
آدمای توهم پرست 
آدمای حزب بادی
آدمای یهویی
آدمای وارونه
و بقول خودم
آدمای شِلتِن
من اینسانوسم کسی که همه چیزای اطرافشو (حتی کوچیک ترینش) میبینه می‌فهمه حس می‌کنه ولی خودشو بی تفاوت نشون میده طوری که انگار نفهمه !
من ن
بچه های کوی اساتید میگویند: هر روز که از کنار پنجره های خوابگاه رد بشوی به راحتی میشود یک گونی ته سیگار جمع کرد!
چند وقت پیش یکی از دوستان فهمید که من کنوری ام و باتعجب پرسید: سیگاری شدی یا نه؟
گفتم یعنی چه؟
با تعجب و حیرت گفت: آخه غیرممکنه! خیلی ها سیگاری میشن...
اشکال مردم من، خانواده های محترم و نامحترم این است که مطلق پندار هستند. عزیزان دلم، همه ظرفیت و گنجایش این حجم درس خواندن را ندارند. واقعا باور کنید موفقیت و پول در دانشگاه نیست. به خاطر
ژانر فیلم ترسناک و با محتوای شیطان پرستی و در خصوص یک خانواده شیطان پرست
است .یک عروس جوان (با بازی سامارا ویوینگ) در یک سنت قدیمی و بسیار محترم
به همسر خود (با بازی مارک اوبرایان) و خانواده ثروتمند و البته عجیب و
غریب او (با بازی ادم برودی، هنری چنی و اندی مک‌داول) می‌پیوندد؛ سنتی که
تبدیل به یک بازی کشنده می‌شود و در نهایت هر کسی که در این بازی حضور
دارد، باید برای حفظ جان و بقای خود، با تمام وجود مبارزه کند.
قسمت ما نان و شراب و خداقسمت ایشان خس و خاک و هوا
خنده‌ی ما از دم ربّ‌الربابناله‌ی ایشان دم ربّ‌الربا
انگ‌زن و رنگ‌زن و بنگ‌زناین سه کجا فهم کند کار ما؟
این سه یک‌اند و همه آهن‌پرستخویش‌ پرستند و مقامات جا
شکل خداشان همه شکل خودستخلقت من‌باز ندیدی؟ بیا!
نام خدا گر ببری کار کنکار خدا نیست چو کار شما
قبله‌ی عشّاق درون دل استنیست برون در جهت اشقیا
فهم کن این نکته و آزاد شوتا نکشی این همه داغ ریا
کار خدا این که چه باشد عزیزنیز بفهمی چو شوی
الفرد ی پسر دبیرستانی مغروره که القصه خجالتی هم هست در بعضی مواقع موهای فر و مشکی داره و اصلا برای همینه که بهش میگن الفرد (؟) ، پوست برنزه ای داره و رنگ چشم هاش هم تقریبا قهوه ای هستن اما از دور احتمالا شما سیاه تشخیصشون بدین ، لبش به نسبت صورتش بزرگه اما نه اونقد که توی ذوق بزنه !
یه عینک میزنه که غالباً کثیفه ، کثیف که چه عرض کنم ، چرک از سر و روش می‌باره و از اونجا که الفرد کوسه هست با این که دیگه کف کرده اما هنور ریش نداره و اون هایی هم که داره

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲
کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدا
می کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفا
نذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورا
می زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفی
باب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد ، در ماجرا
چون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جان
شادمانی پیشه کن میلادآقاآمده/درمدینه آیتی بر رب یکتاآمده/خانه کاظم سراسر نورباران گشته است/شیعه راتاروز محشریارومولاآمده/اوعلی درنسل احمدشهرتش باشد رضا/درحریم پاک قرآن مثل وهمتا آمده/آشنای اهل ایمان آن ولی حق پرست/پاره تن بهرپیمبرمثل زهرا آمده/مشهداو آرزوی شیعیان عالم است/درخراسان گوهری ازنسل طاهاآمده/یاعلی موسی الرضا درمان نماهردردرا/شافع روزجزا برما مصفا آمده/مشهداو چلچراغ وقبله اهل ولاست/مقتدای کل ایران نور برماآمده/عرض تبریکی به
دانلود فیلم The Pagan King 2018 دوبله فارسی با لینک مستقیم
دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم شاه بت پرست 2018 با کیفیت عالی
کیفیت BluRay 1080p 720p دوبله فارسی
دانلود فیلم شاه بت پرست 2018 دوبله فارسی
ژانر : اکشن | درام | تاریخی
محصول : 2018 آمریکا
زبان: دوبله فارسی
کیفیت: BluRay 1080p
کارگردان : Aigars Grauba
بازیگران : Edvin Endre, James Bloor, Dainis Grube
خلاصه داستان : این فیلم افسانه‎ حلقه‎ نامیس را روایت می‎کند که در منطقه‎ زمگاله لتونی و در قرن سیزدهم به وقوع می‎پیوندد، جای
انلود دوبله فارسی فیلم La liga no es cosa de hombres 1972کیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
بازیگران : Ignacio F. Iquino
کارگردان : Cassen, Margit Kocsis, Monika Kolpek, Silvia Solar
محصول : ایتالیا
سال تولید : ۱۹۷۲
فرمت : MKV
زبان : دوبله فارسی
حجم :  ۱٫۱۰ گیگابایت
نام پارسی فیلم : ///فوتبالیستی که زن شد///
خلاصه داستان : جولیان یک مرد زن پرست است که در حال حاضر با چندین دختر در ارتباط است . برای فرار از چنگال شوهر یکی از آنها , او مجبور است به عنوان یک زن لباس بپوشد و به یک تیم فوتبال حرفه‌ای زنان بپی
دانلود دوبله فارسی فیلم La liga no es cosa de hombres 1972کیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
خلاصه داستان : جولیان یک مرد زن پرست است که در حال حاضر با چندین دختر در ارتباط است . برای فرار از چنگال شوهر یکی از آنها , او مجبور است به عنوان یک زن لباس بپوشد و به یک تیم فوتبال حرفه‌ای زنان بپ
دانلود دوبله فارسی فیلم La liga no es cosa de hombres 1972کیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
خلاصه داستان : جولیان یک مرد زن پرست است که در حال حاضر با چندین دختر در ارتباط است . برای فرار از چنگال شوهر یکی از آنها , او مجبور است به عنوان یک زن لباس بپوشد و به یک تیم فوتبال حرفه‌ای زنان بپ
زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست
پیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست

نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان
نیم شب دوش به بالین من آمد بنشست

سر فرا گوش من آورد به آواز حزین
گفت ای عاشق دیرینه من خوابت هست

عاشقی را که چنین باده شبگیر دهند
کافر عشق بود گر نشود باده پرست

برو ای زاهد و بر دردکشان خرده مگیر
که ندادند جز این تحفه به ما روز الست

آن چه او ریخت به پیمانه ما نوشیدیم
اگر از خمر بهشت است وگر باده مست

خنده جام می و زلف گره گیر نگار
ای بسا توبه

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامابوطالبغزل۵
می کند هجرت پیمبر، بهر تبلیغ و شعارنیست دیگر مونس و هم یاوری در آن دیار
حامی احمد بود در طول عمر خود عمواز بزرگان بنی هاشم بود، او خوش تبار
چون ابوطالب سدی محکم بود بر کافراندر حیاتش نیست احمد را اذیت آشکار
بعد فوت جد احمد، او بود قیم نبیسرپرستی می کند وی را، از بین صغار
چون ندیده او پدر را،در حیات و زندگیمی رود هم مادرش ، یکه بماند گل عذار
ساقی مکه بود او حاجیان را مدتیاو پذیرای خلایق بود، از بهر م
ظاهرا در یکی از ادارات بابل به مناسبت نهم دی مراسم سخنرانی برپا شد . ایضا گفته می شود بواسطه همین سخنرانی صدای اصلاحطلب ها در آمده .......
به نظر می رسد یا نویسنده خبر تحلیل درستی از خبر نداشتند و یا اصلاحطلب های معترض به این تجمع !چرا که مخالفت با نهم دیماه شائبه های زیادی را زنده می کند که زیبنده ی یک ایرانی وطن پرست       نیست.در هر صورت ،یا تحلیل خبر آبکی هست و یا افراد معترض به این تجمع 

شیطان پرستان دارای یک سری اعتقادات هستند که در کتاب انجیل شیطانی آمده است و همچنین دارای کلیسای شیطان نیز میباشند که در 30 آوریل 1966 توسط آنتون لاوی تاسیس شد و در پس از مرگش اداره آن به همسرش بلانش بارتون رسید و در حال حاضر نیز توسط یکی از اعضای قدیمی آن یعنی پیتر گیلمور اداره میشود . این کلیسا تنها مکانی‌ است که بر اساس قوانینش با استفاده از کمکهای مالی دولتها برقرار نیست و اعضای آن برای ورود به آن باید پول بپردازند در ضمن کودکان نیز تا زمان
غم این فاصله تا چند خوری ای دل مستدور شو از دم این جمعیت نقش‌پرست آن که دشوار در آمد به طریق ازلیرازش آسان نکنم فاش به نامردم پست گم نخواهد شدن و جلوه نبازد به مجازحق به برکت بدهد باده‌اش از ساغر هست سوی ما گیر و مرو از ره بیگانه دمیآن که این رشته نگه داشت به ناگه مگسست دل میالای به شرّ و برو زان چشمه‌ی پاکجرعه‌ها نوش کن و گوش کن آواز الست خلقت آهنگ دگر کرده که باز آوردتجان بهایش بُد و آن کهنه بتانی که شکست دیدمت خسته و نالان به دلی خواب‌ز
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات  شخصی است- جمله ای درا نجیل است –که تفسیر ان
این است-  عیسی علیه السلام فرزند دلبندم-
توبه خاطرانکه پیروانت ومردم جهان از این ببع- یهودیان ورومی های بت پرست
راازارمیدهند ومورد  لعنت من واقع میشوند
وبه جهنم میرونندکه تورا بانی این دستور میدادند به جای لعنت کردن انها تورا به
دارمصلوب میکنم ولعنت میکنم که انها بهشتی شوند وتو همیشه چه درقبل وجه درحال وچه
دراینده درکنا رمن جای داری
"وقتی به مهر سجده کنی، میشی بت پرست. اما وقتی روی مهر سجده کنی، اون هم برای خدا، میشی یکتاپرست. خاک، نشانه ی خاکساری ما در برابر خداست. بنده ی خدا پنج وعده در شبانه روز، پیشونی روی خاک میذاره تا در کمال خضوع، به خدا سجده کنه و بگه خاک کجا و پروردگار افلاک کجا. ما روی مهر به خدای آفریننده ی خاک و افلاک سجده می کنیم... در کمال خضوع و خاکساری!"
+ چایت را من شیرین می کنم - زهرا بلند دوست
[Forwarded from M . J Farokhi]بنام خدامبارزه ، متولی ،     مبارزه متولی  ،   متولی مبارزه      البته همه واژگان معنای خودشان را دارند . اصلا اگر اینطور نبود واژه نمی شدند .  مثلا همین واژه مبارزه معلوم است باید ضد باشد . باید با موضوعی به مقابله برخیزد  . اگر اینطور نباشد که مبارزه نیست . حالا اگر مبارزه نکرد خوب پس چیست ؟    اینطور فهمیدم مبارز که مبارزه نکرد متولی است .  و در اینجا به این کشف رسیدم که مبارز میتواند متولی بشود . اصلا متولی بود ، مبارز نام
مژده‌ای، ختم رسل داد که آید به بهشت
هرکه بر من خبر آرد، که ربیع آمده است
حلول ماه ربیع الاول‌مون مبارک باشه   
عزاداری هایی که این دو ماه انجام دادیم
 و لباس مشکی‌هایی که این دو ماه پوشیدیم قبول باشه
دو ماه سخت و بشدت فرسایشی رو پشت سر گذاشتم و ان‌شاءالله که از این به بعد خبرهای خوبی در راه باشه و بشدت
 "به هر آنچه از خیر از تو می‌رسد سخت محتاجم"
7آبان تولد کوروش هست و به این مناسبت یه سری شعار برای بزرگداشت تولد این بزرگ مرد میخوام تو و
مهاجران ترکیه در آلمان مانند اسب تروای هستند که در دل المان جاگذاشته شده اند. هرگز ممکن نیست یک ترک المانی شود و بر عکس ان نیز صادق است.
این که امروز مردم المان نسبت به ورود مهاجران یا هم وطنان مهاجمان فردا روی خوش ندارند و به احزاب میهن پرست رای میدهند نشان دهنده بیداری انها است. .
المانی ها عمری ترکها را در کشورشان پرسداری کرده اند و ترکها اخرش هم پرچم ترکیه را بلند میکنند. 
زلف آشفته و خوی کرده و خندان لب و مست
پیرهن چاک و غزل خوان و صراحی در دست

نرگسش عربده جوی و لبش افسوس کنان
نیم شب دوش به بالین من آمد بنشست

سر فرا گوش من آورد به آواز حزین
گفت ای عاشق دیرینه من خوابت هست

عاشقی را که چنین باده شبگیر دهند
کافر عشق بود گر نشود باده پرست

برو ای زاهد و بر دردکشان خرده مگیر
که ندادند جز این تحفه به ما روز الست

آن چه او ریخت به پیمانه ما نوشیدیم
اگر از خمر بهشت است وگر باده مست

خنده جام می و زلف گره گیر نگار
ای بسا توبه
دوش در آن مردم راحت‌زدهمصدر جمعیّت عادت‌زده روح به جان آمد و فریاد زد:مُردم از این جمع عبارت‌زده خسته از آن انجمن من‌پرستخورده و خاموش و جماعت‌زده بر شدم از دام فلک پرکشانزان همه خواران حماقت‌زده ننگ بر این من که مرا تن‌ کشددر فلک تنگ حجامت‌زده سوی خدا می‌روم و در خدامتا که چه فهمد تن غارت‌زده من نه چو وعّاظ برم در میانحرف خداوند تجارت‌زده حلمی افسانه‌ام و فارغماز دد و دیوان اشارت‌زده 
موسیقی: ژائوزه - ستارگان در چشمان بسته‌ام

درست مثل روزهای اول
که تاریکی محضی را در اینجا می چشیدم. خیال می کردم خودم را تبعید کرده ام قبل از اینکه کسی بخواهد حکم تبعید مرا امضا کند. اما روز به روز که می
گذرد می فهمم که در تبعید خودم بیشتر دست به فعالیت زده ام. مثل احلام که آخر گریه
های دیشبش دستش را روی صورتش کشید و گفت: به خاطر وطنم همه کار می کنم. او واقعا
یک وطن پرست اورجینال است. اصلا همه لبنانی ها عجیب وطن پرست هستند. روزی که احلام برای خداحافظی
از ستون های ویران صور می رفت، حس می کر
ما آدمیان مدرن هرچه پیشتر برویم از غرابتمان کاسته می­ شود و هرچه بگذر دیگر چیزی ما را شگفت­ زده نمی­ کند و در نهایت همه چیز برایمان دلپذیر می­ شود. اینجا نقطه­ ای است که به فرهنگ تاریخی نامگذاری شده است.روشن ­تر صحبت کنم؛ توده ­ی سیاه، سیال و چرکین داده­ ها و آواز غریب و وحشتناک دانستی­ ها آنقدر زیاد است که آدمی چاره ­ای جز خریت ندارد. هر کجا آدمیان تیزبینانه نگریسته ­اند مفهومی دیگر در کنار خریت نمایان گشته است، تنفر و تهوع.منظور من آن است که
فهرست این چهار یادداشت
3. چرا یادداشت های 3 گانه!؟؟؟      (کلیک )3.پارت اول - ویروس کرونا کووید 19   ( کلیک )3.پارت دوم = احلام                       (کلیک )3.پارت سوم = قربانی های اجباری  ( کلیک )

داستان حضرت ابراهیم یکی از داستان های زیبای قرانه و برای اینکه یه کار فرهنگی انجام بده اول با بت پرست ها ، ماه پرست و ستاره پرست ها همراه شد اما در ادامه و   بعد از افولشون ، منطقی به طرفدارهای هر دسته  بگه این خدا ها فیک هستن و اینجا اصل حرف و هدف  مد نظره و نه ا
کتاب که می‌خوانی، گاهی از حاشیه‌ی کاغذ بیرون می‌افتی. فکرت پف می‌کند. جواب سؤال‌ها را زیر دندانت مزه‌مزه می‌کنی. دوست‌داشتن‌هایت در دست‌ها و چشم‌های آدم‌های امیدوار رنگی گره می‌خورد.
آدم‌ها وقتی کتاب نخوانند، بی‌منطق می‌شوند. 

نژاد‌پرست می‌شوند. مشکلاتشان را با داد و فریاد حل می‌کنند. حرف‌زدن درست یادشان می‌رود و کلمات زیر حنجره‌هایشان تلنبار می‌شوند، بیرون نمی‌آیند، خفگی می‌آورند.
فکر می‌کرد خفگی فقط در دریا نیست! برای
خیبر صہیون تحقیقاتی ویب گاہ: صہیونی یہودیوں کا اپنے مفاد تک پہنچنے کے لیے ایک طریقہ کار یہ ہے کہ وہ دنیا بھر میں طرح طرح کی انجمنیں اور تنظیمیں تشکیل دیتے ہیں۔ تنظیمیں بنانے کا مقصد یہ ہوتا ہے کہ وہ خفیہ اور غیر محسوس طریقے سے اپنے مفاد تک پہنچ سکیں اور دنیا میں ان کی نسبت کوئی بدگمانی اور غلط سوچ پیدا نہ ہو۔یہ تنظیم ۱۹۱۳ میں ہارس۔ ام۔ کالن [۱] کے ذریعے وجود میں آئی۔ ’’پروشیم‘‘ مذہبی بنیاد پرستوں کی تحریک کا ایک حصہ تھا جو فکری طور پر ’’حسید
خیبر صہیون تحقیقاتی ویب گاہ: صہیونی یہودیوں کا اپنے مفاد تک پہنچنے کے لیے ایک طریقہ کار یہ ہے کہ وہ دنیا بھر میں طرح طرح کی انجمنیں اور تنظیمیں تشکیل دیتے ہیں۔ تنظیمیں بنانے کا مقصد یہ ہوتا ہے کہ وہ خفیہ اور غیر محسوس طریقے سے اپنے مفاد تک پہنچ سکیں اور دنیا میں ان کی نسبت کوئی بدگمانی اور غلط سوچ پیدا نہ ہو۔یہ تنظیم ۱۹۱۳ میں ہارس۔ ام۔ کالن [۱] کے ذریعے وجود میں آئی۔ ’’پروشیم‘‘ مذہبی بنیاد پرستوں کی تحریک کا ایک حصہ تھا جو فکری طور پر ’’حسید
همین کرونا جنبه های مثبت هم داشته ها،همین کرونا باعث شد، ارگان های نظامی به جای ساخت بمب و موشک،دستکش و ماسک و مایع ضد عفونی کننده تولید کنند.همین کرونا باعث شد نظر مردم به پزشکان به جای پول پرست به مدافعان سلامت تغییر کند و بیمارستان ها به جای پول نجومی رایگان کار کنند.همین کرونا باعث شد، قدر همین بوس و ماچ کردن های الکی مو نو بیشتر بدونیم، و دلمون لک بزنه برای یک بوس بدون ترس.همین کرونا باعث شد، بفهمیم زالوصفت های جامعه ما کدامند و چه کسانی
شهرت معروفیت این همه نسبی است. علاوه بر چند نام بسیار برجسته مانند بیل گیتس و مارک زوکربرگ از جهان، دقیقا چیزی نیست که بتوان آن را برنامهنویسان مشهور نامید، و اکثر مردم به هیچ وجه اهمیتی نمی دهند که چه کسی اختراع اینترنت را تا زمانی که کار می کند. اما زمانی که شما در کسب و کار هستی، می دانید که فقط نام هایی وجود دارد که همیشه احترام می گذارند، در لحن های خاموش و نشاط به سخنرانی می پردازند، از بین می روند و بت پرست می شوند؛ حتی اگر تنها در میان م
   آنشب  که مست  بودم  ،  باده بدست  بودم
   تو غرقِ عشق بودی  ، من مستِ مست بودم
   غافل  بُدَم  ز معبود   ،  در آن  هوایِ  مستی
   عاصی بُدَم در آن دَم ، چون مَی پرست بودم

شاعر معاصر : داوود جمشیدیان ، متخلّص به سِتین
به نام خدای شنهای طبس

نقدی بر اوضاع کنونی (تعدد کاندیدای مدعی حق و انقلابی گری)جماعت اصلاح طلب در باطلشان با هم متحدندولی ما در حق مان اتحاد نداریم ...و اینگونه است که تقریبا بعد چهل سال از انقلاب مملکت در دستان جماعت خائن و وطن فروش و دنیا پرست سبز و بنفش در حال دست به دست شدن است.شکی نیست اگر چهار صد کاندید اصلاحطلب باشد ولی قرار بر انتخاب دو کاندید باشد ، در لحظه آخر فقط دو کاندید برای رای گیری میماند باقی به نفع آن دو انصراف میدهند!ولی در ج
➰ در اینترنت تعداد بسیار زیادی سایت شیطان پرستی وجود داره که میشه گفت بدترینش سایت "Joy Of Satan" هست. این سایت قوی ترین سایت شیطان‌پرستی در اینترنت هست که کارای بسیار عجیبی توش میشه انجاد داد. شما توی این سایت میتونید آموزش ببینید چجوری یه شیطان پرست واقعی بشید، چجوری روحتونو به شیطان بفروشید و حتی چجوری یه آدم یا حیوون یا بچه رو قربانی کنید! توی فروم های این سایت بحث های بسیار عجیبی در جریانه و شیطان پرستا راجب کارایی که کردن توضیح میدن مثل خور
یک آیه از سوره بلد با صدای استاد عبدالباسط که بخشی از تلاوت بلد-شمس-ضحی-شرح-تین-علق هست که در منزلش اوایل دهه شصت اجرا کرده. اگر این دنیا، دنیای خوبی هست چرا ما باید در اون سختی بکشیم؟ در این صورت باید تعریفشو بشنویم یا ببینیم... که نه شنیدیم نه دیدیم...

لَا أُقْسِمُ بِهَٰذَا الْبَلَدِ(1) وَأَنتَ حِلٌّ بِهَٰذَا الْبَلَدِ(2) وَوَالِدٍ وَمَا وَلَدَ(3) لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ فِی کَبَدٍ(4) أَیَحْسَبُ أَن لَّن یَقْدِرَ عَلَیْهِ أَحَدٌ(5)
نه،
این خاک نه مسلمان میخواهد نه دین ستیز.نه مذهبی میخواهد و نه خداناباور.نه شیعه میخواد و نه سنّی.نه فمنیست میخواد و نه روشن فکر. ما می توانیم برای خود و فقط برای خود این ها را باشیم .این مملکت فقط وطن پرست و ملی گرا میخواهد.نه مدافع حرم بلکه مدافع وطن.نه مغز فراری که ریشه در خاک.این مملکت فردوسی و شاملو میخواهد .فرخزاد میخواهد.آریو برزن .فرح پهلوی .شاپور و کاوه و رستم و چوبین.سورنا و بابک خرم دین.این خاک دلال بهشت نمیخواهد ، اندیشمند میخواهد.علوی ن
کتاب شهید گمنام: سرنوشت آدم هایی خوب که خوب زندگی می کنند و خوب هم می میرند.

کتاب شهید گمنام : گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
معرفی:
تا حالا شنیدی که آدمای خوب خوب زندگِی میکنن و خوب هم میمیرن. آدم های بد هم…راستی آدم های بد چی؟ اصلا” تو خودت آدم خوبی هستی یا بد؟ راه باز است و تو هم صاحب اختیار.. انتخاب با تو.. ولی بد نیست سرنوشت آدم خوبا رو بخونِی، شاید تو هم خواستی آخرش همه چیز خوب تموم بشه!
بریده کتاب:
به ما گفته بودن ایرانی ها مجوس آتش پرست هس

متاسفانه مخالفان استاد رائفی پور وقاحت و بی شرمی رو از حد گذروندن و چند وقتی است با ساختن اکانت هایی موهوم قصد تخریب ایشان رو دارند برای نمونه با وجود تذکرهای مکرر موسسه مصاف ایرانیان و همچنین کاربرهای دیگر برای عوض کردن اسم  اکانتی که در تصویر می بینید و پاک کردن توییتش ، اما ظاهرا قصد این اکانت هزینه سازی برای استاد رائفی پور هست و توسط افراد معلوم الحالی ساخته شده که بعدها قراره به همین اکانت ها استناد کنن
در جریان هستید که اسم رمز حمل
بسم الله الرحمن الرحیم
ششمین کتاب از مجموعه ی جستارهای روایی انتشارات اطراف، تازه ترین کتابی ست که خواند ام. کتاب هیچ چیز آنجا نیست، پنج جستار از نوشته های انی دیلارد درباره صداهایی ست که از طبیعت نمی شنویم.جستارهای روایی به متن های غیر داستانی گفته می شود که لحنی شبیه به زبان شفاهی دارند. جستارهای روایی لحن صمیمی و صادقانه ای دارند و از طنزی ظریف نیز بهره می گیرند. نویسنده ی جستار روایی روایت شخصی خود را از اتفاقات شرح می دهد، تجربه های خود
من بد عادت شدم
عادت کردم که یکی بهم بگه برام شعر بخون و بفرست
یکی وقتی دارم با یه موزیک میخونم موزیکو کم کنه که صدای منو بشنوه 
یکی تا موهامو باز میکنم بگه موهات وای موهات! نعمت الهیه موهات
عادت کردم یکی زل بزنه تو چشمام و اشک تو چشاش حلقه شه 
عادت کردم یکی هر کار معمولی ای که میکنم بگه عجب صحنه ی لعنتی ای
عادت کردم یکی خیلی منو بخواد
عادت که نه ولی خب وقتی یکی آدمو اونجوری بخواد خواستنای این شکلی دیگه به چشمش نمیاد 
گله نمیکنم از کسی 
من خودم
شکر خدای بود که آن بت وفا نکرد
باشد که توبه‌ای بکند بت پرست ما
...
عهد تو و توبهٔ من از عشق
می‌بینم و هر دو بی ثبات است
آخر نگهی به سوی ما کن
کاین دولت حسن را زکات است
....
سعدی
تناقض تا کجا حضرت سعدی آقا؟
البته میگه توبه میکنم ...اما زیاد حال ندارم پاش بمونم...!
نافع بن ارزق بامام باقر ع عرضکردم بمن بفرماییدخدا  از چه زمانی بوده  فرمود مگر چه زمانی نبوده تا بتو گویم از چه زمانی بوده  منزه باد انکه همیشه  بوده و همیشه باشد  یکتا بی نیاز است همسر و فرزند  نگیرد 2 مردی از پشت نهر بلخ امد و خدمت حضرت رصا ع رسید و عرضکردمن از شما مساله ای میپرسم اکر  چنانچه میدانم جواب گویی بامامنتت معتقد شوم  امام فرمود هرچه خواهی  بپرس عرضکرد بمن بگو پروردگارت  از کی بوده و کجا بوده وچگونه بوده وتکیه اش بر چیست امام فرم
ژانر : اکشن | درام | تاریخی
محصول : آمریکا
کارگردان : Aigars Grauba
بازیگران : Edvin Endre, James Bloor, Dainis Grube
خلاصه داستان : این فیلم افسانه‎ حلقه‎ نامیس را روایت می‎کند که در منطقه‎ زمگاله لتونی و در قرن سیزدهم به وقوع می‎پیوندد، جایی که پس از مرگ ویستورس، نامیس وارث تاج و تخت می‎شود. اما فردی دیگر با دزدیدن حلقه‎ ویستورس به این مقام مهم دست پیدا می‌کند. در این بین نامیس جوان می‎بایست قدرت درونش را پیدا کند و با متحد کردن م
باز کردن پریمیر
پنچره تنظیم پروژه: در تپ Ingest
گزینه Ingest را فعال و روی Create Proxies قرار دهید
براساس نوع پروژه (نوع footage) پرست را تعیین میکنید:
UHD(4k) 3,840x2160
Recommended proxy resolution: 960x540 (1/4 size of full res) or 1280x720 (1/3 of resolution)
Format: H.264 or Cineform

"Cinema" 4k 4,096 x 2160,
Recommended proxy resolution 1024x540 (1/4 size of full res)
Format: H.264 or Cineform.

FHD (Full HD) 1920x1080
Recommended proxy resolution 480x270 (1/4 size of full res)
Format: H.264 or Cineform

OK کنید
تمامی Footage ها را در پنجره ی Project دراگ کنید، پس از اینکار Media Encoder باز شده و تک تک فویتج ها کانورت می شو
روزگاری، عابد خداپرستی در دل کوه زندگی می کرد که نزدیک 70 سال از راز و نیازش با خدا می گذشت. آنقدر منزلتش پیش خدا زیاد بود که خدا هر شب به فرشتگانش امر می کرد تا از طعام بهشتی، برای او ببرند و او را بدین گونه سیر نمایند.
روزی خدا به فرشتگانش فرمود: امشب برای او طعام نبرید، بگذارید امتحانش کنیم. آن شب عابد هر چه منتظر غذا شد، خبری نشد، تا جایی که گرسنگی طاقتش را طاق کرد و از کوه پایین آمد. خانه بت پرستی را یافت و از او نان خواست، بت پرست 3 قرص نان به ا
یکی از سریال‌های طنز سال ۱۳۹۲، «دودکش» بود که «جواد عزتی» در قالب روحانی نقش بازی می‌کند؛ روحانی که شخصیتی ضعیف و احمق دارد؛ مسخره و تند حرف می‌زند، در موتورسواری هول است؛ می‌خواهد روایت بخواند ولی یادش می‌رود و باعث تمسخر دیگران می‌شود.اما در واکنشی دور از انتظار، آیت‌الله حسینی بوشهری (مدیر وقت حوزه‌های علمیه سراسر کشور)، در مراسمی از عوامل این فیلم و سایر برنامه‌های رمضان آن سال تقدیر می‌کنند، بدون اینکه انتقادی از شیوه نمایش صن
                                           ربنا امنا بما انزلت واتبعنا الرسول فاکتبنا مع الشاهدین 
بسم الله الرحمن الرحیم
دعاى اصحاب کهف
داستان اصحاب کهف را خوانده و شنیده ایم. گروهى از جوانان موحّد و الله پرست که از جوّ کفرآمیز جامعه و حکومت پلید زمان نفرت دارند و به خشم آمده اند، راهى کوه و بیابان مى شوند تا بتوانند با آزادى الله  را عبادت کنند و با حق تعالى انس گیرند. وقتى که مسیر را پیمودند و به غار پناه بردند، در آن جا دست به دعا برد
این عکس در فضای مجازی دست به دست می شود که مضمونش درباره قیاس بین دو نماینده مجلس در اول انقلاب و زمان حال است. زیرش هم نوشته اند که هر دو روحانی اند و ... از کجا به کجا رسیده ایم.
قبول.
یکی روحانی پیشرو و انقلابی و ساده زیست و دیگری روحانی نچسب و از خودراضی و ...
اما
همین خود ما در رفتارهای اجتماعی مان به کدام یک بیشتر توجه نشان می دهیم؟ روحانیون دارای زی طلبگی و مرام انقلابی و شهدایی چقدر مورد احترام و توجه و محوریت ما در جامعه هستند تا آن معدود رو
یک روزی با آهنگ توی آسانسور بغضم میشه و  به قیافه ام تو آینه نگاه میکنم و یک روز بعد با همون آهنگ تو اون جعبه ی کچیک در حال حرکت قر میدم. امروز رو کامل نوسان نداشتم و توی اتوبوس یک کتاب جدید شروع کردم و رفتم ورزش و از سلف جدید ناهار گرفتم و با خواهرزاده ام حرف زدم و جواب سوال کلاس فردا را نوشتم. نمی دونم چی میشه به دخترداییم که چهار سال پیش از علاقه ام به رشته ام میگفتم پیام دادم و لا به لاش گفتم خیلی پول پرست شدم . مدتیه دارم یه کتاب می خونم که نشو
یک روزی با آهنگ توی آسانسور بغضم میشه و  به قیافه ام تو آینه نگاه میکنم و یک روز بعد با همون آهنگ تو اون جعبه ی کوچیک در حال حرکت قر میدم. امروز رو کامل نوسان نداشتم و توی اتوبوس یک کتاب جدید شروع کردم و رفتم ورزش و از سلف جدید ناهار گرفتم و با خواهرزاده ام حرف زدم و جواب سوال کلاس فردا را نوشتم. نمی دونم چی میشه به دخترداییم که چهار سال پیش از علاقه ام به رشته ام میگفتم پیام دادم و لا به لاش گفتم خیلی پول پرست شدم . مدتیه دارم یه کتاب می خونم که نش
طبق تحقیقاتی که سالیان سال داشتم، خوردن قرص سرماخوردگی نه تنها باعث خوب شدن نمیشه، بلکه بهش شدت هم میده و اصلا روند درمان رو کندتر میکنه! حالا چون روایت داریم که سرماخوردگی رو درمان نکنیم و بذاریم خودش خوب شه، احتمالا بر اساس این روایت اونو تولید کردن! فلذا من فقط از (گیاه) پونه برای تسکین درد خود موقع سرماخوردگی استفاده میکنم... اصلا هم نمیخواستم بگم که سرماخوردم! 
از اینجا به بعد رو افراد متعصب به زبان های محلی و بی جنبه ها و غیرتی ها و نژاد
عشق، عمیق و متمرکزکننده‌ی نیروها و
یگانه‌پرست است و اما هوس، سطحی و پخش کننده‌ی نیرو و متمایل به تنوع و
هرزه صفت است. ولی هر دو پایان ناپذیر است.مسئله حجاب

پ.ن: توی یه مسابقه کتابخوانی شرکت
کردم. کاری ندارم که اهل شرکت در مسابقه هستید یا نه ولی به شما رفقای گرامی پیشنهاد
می کنم این برنامه رو نصب کنید و با وارد کردن کد معرفی کننده امیتاز من رو بالا
ببرید و اگر از برنامه خوشتون نیومد هفته بعد که مسابقه تموم شد حذفش کنید. سپاس
دانلود
کد من: Xhof5xyg
"افکار پوچ! باشد، ولی از هر حقیقتی بیشتر مرا شکنجه میکند. آیا این مردمی که شبیه من هستند، که ظاهرا احتیاجات و هوا و هوس مرا دارند، برای گول زدن من نیستند؟ آیا یک مشت سایه نیستند که فقط برای مسخره کردن و گول زدن من به وجود آمده اند؟ آیا آنچه که حس می‌کنم، می‌بینم و می‌سنجم سرتاسر موهوم نیست که با حقیقت خیلی فرق دارد؟"صادق هدایت
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرها
تصمیم گرفته‌م براتون از زندگیم بگم. مدت‌هاست که ازش حرف نزدم، پس به مرور زمان و طی چندپست می‌نویسمش.
 توی دوره‌ی المپیاد، اوضاع بد نبود. اوایلش آدما باهام مهربون بودن. احساسِ مووان داشتم و خوشحال بودم و حس می‌کردم که دیگه می‌تونم بگم دلم برای خودمه؛
تا وقتی که فشارایِ جنسیتی شروع شد‌. یادم میاد که ساعتِ نهار بود، همه سلف بودن، من بدوبدو از سلف اومده بودم بیرون به سمتِ جایی که درختا هستن و حس می‌کردم کسی با لگد زده به پشتِ زانوم. دیگه نمی
در ادامه مطلب قبل باید بگویم نه تنها طراحی صنعتی بلکه همه ی علوم چه دانشگاهی و حوزوی به دنبال ایجاد زندگی مطلوب تر هستند. دعوا بر سر تعریف واژه ی مطلوبتر و بهتر در این ترکیب است. زندگی مطلوب یک ایرانی با یک چینی، آمریکایی یا آفریقایی تعریف یکسانی دارد؟! وقتی برای کسی زندگی مطلوب تر می شود که به زندگی ایده آل او نزدیک تر شود. برای یک جامعه  #زندگی_ایده_آل یعنی  تحقق #فرهنگ_آرمانی در آن جامعه! امکان ندارد رفتاری در جامعه رخ دهد و بر فرهنگش تاثیر ن

(بسم الله الرحمن الرحیم)امروزه گروه ها ی مختلفی به عنوان شیطان پرست مطرح هستند که باید گفت این گونه انحرافات نه تنها تازگی ندارد   که بعضی به آن پیشینه هزار ساله می دهند و دلیل آن را پرستش هر موجود دارای قدرت از سوی مردمان هزاران سال پیش و یا وجود دو خدای ضد هم؛ یعنی خدای خیر و شر در اندیشه های پیشینیان می دانند که نمونه آن را در آیین زرتشت و قبل از آن در دنیای مصر باستان و بین النهرین می توان یافت. در دین زرتشت اهریمن خدای شر در کنار اهورا مزد
طرف توی بلاد کفر، جایی که اکثریت یا بی دین هستن یا بت پرست، علاقه ی شدیدی به اسلام پیدا کرده و کلی راجع به اسلام تحقیق کرده و الانم با اینکه مسلمان نیست تصمیم گرفته یه هفته ماه رمضون رو پا به پای مسلمانا روزه بگیره بعد پسرای ما ماه رمضون که میشه صدتا بیماری لاعلاج میگیرن و همین که عید فطر میشه به اذن خدا شفا پیدا میکنن! 
اون طرفی که راجع بهش صحبت میکردم ایشونن:
+ عجیبه که وقتی میبینم این بشر روزه گرفته یه حس خوبی بهم دست میده که خودم با روزه گرفت

دیوار مست و پنجره مست و اطاق مست!
این چندمین شب است که خوابم نبرده است
رویای « تو » مقابل « من » گیج و خط خطی
در جیغ جیغ گردش خفاشه ای پـست

رویای « من » مقابل « تو » تو که نیستی!
[ دکتر بلند شد...و مرا روی تخت بست ]
دارم یواش واش...که از هوش می رَ...رَ...
پیچیده توی جمجمه ام هی صدای دست

هی دست، دست می کنی و من که مرده ام
مردی که نیست خسته شده از هرآنچه هست!
یا علم یا که عقل...و یا یک خدای خوب...
« باید چه کار کرد تو را هیچ چی پرست؟! »

من از...کمک!...همیشه...کمک
دانلود فیلم تغییر چهره 2018 Aiyaary دوبله فارسی

ژانر : اکشن | جنایی | هیجان انگیز
محصول : 2018 هند
کارگردان : Neeraj Pandey
بازیگران : Sidharth Malhotra, Manoj Bajpayee, Rakul Preet Singh
خلاصه داستان :
دو افسر خوش‌قلب و میهن‌پرست به طور ناگهانی در معرض خطر قرار می‌گیرند.
مربی ارتش سرهنگ سینگ خودش را به سیستم کشورش ثابت کرده است ، در حالی که
شاگرد او سرگرد جای باکشی متفاوت فکر می‌کندو..
ادامه مطلب
امد نزدیکم .نمیدانم کلاس چهارم هست یا پنجم.شنیدم که گفت :" داداش باز که بو میدی" نگاهش کردم.گفت : "تو مدرسه بهمون گفتن درباره ایران بنویسم"
در ذهنم دنیایی کلمه آمد. اما به او نگفتم . برایش زود بود.درد آور و وسیع.بر احساسات و اعصابم غلبه کردم.برایش دکلمه ایران از داریوش عزیزم را پلی کردم.تا اگر خوشش آمد؛ قبل از هر‌چیزی یک میهن پرست بزرگ شود و اول از همه ایرانی بماند.
بنویس : "مرهم دردش کمی آزادی است"
گفت:" آزادی یعنی چه ؟"  خندیدم و بغلش کردم.گفت : "بو
با ایدین چمدان می بستیم. اخر چه کسی می توانست لباس و مایحتاج یک ماه خود را در یک چمدان جا کند ؟ دانه دانه حذف می کردیم، می افزودیم، باز می کردیم و می بستیم، دست اخر شد ٢ چمدان بزرگ! که نیمی از یکیشان فقط نان بربری و سنگک برای فامیل ِ از ایران دور مانده -سوغات- بود. 
هر کس که تجربه ی خروج از ایران به یکی از کشور های در حال توسعه/ توسعه یافته را داشته باشد می داند که از ایران به مقصد، به یک باره، رنگ عوض می شود. انگار یک هو در فضای خاکستری نخوت بار افر
میدونید؟ من به یه روحانی که سوار سورتمه شهربازی شده زل نمیزنم. حتی اگه کسی با تعجب اونو بهم نشون بده واکنش تندی نشون میدم. ولی یه جایی توی عمق وجودم، برای یه زمان خیلی کوتاه، شاید برای چند صدم ثانیه، حتی بدون اینکه خودم بفهمم، سورتمه و روحانی به عنوان دو چیز جمع ناپذیر بولد میشن.
میدونید؟ من به دختری که سیگار میکشه زل نمیزنم. چون از نگاه جنسیت زده متنفرم. خون خونم رو میخوره اگه کسی بگه دختر که سیگار نمیکشه. ولی برای یه زمان خیلی کوتاه، شاید برا
لیمو
از آن میوه‌هاییست که عاقبت شیرین بودن، مادر بودن را جار می‌زند، اگر ترش باشی تا
آخر خودت باقی می‌مانی، اما اگر شیرین باشی سهم تو تلخی زودرس خواهد بود. همه
خوب می‌دانند لیمو از میوه‌های بهشتی نیست، شاید زیر پای او هم بهشتی باشد. به
بهای جهنم کردن این دنیا برای مادران، بهشت را در آن دنیا زیر پایشان قرار داده‌اند،
اما هیچ کس نگفت بهشت اگر بهشت است پس زیر پا چه می‌کند؟ در فرهنگ ما مادر برای
پشت‌‌صحنه، برای پشت‌جبهه، برای پشت مردان موف
زامبی ها فقط با یک تیر خلاص می شوند! آنهم باید بخورد درست توی مغزشان...
چرا؟ چون مغزهایشان فاسد است. در حقیقت این مغزهای زامبی هاست که بدن آنها را هدایت می کند!
بعضی از سودجویان، که از هر چیزی، حتی جان مردم هم قصد سودجویی دارند، از نظر من زامبی های آخرالزمان هستند!
کسانی که با احتکار ماسک سلامت مردم را به خطر می اندازند. کسانی که با احتکار شوینده و مواد ضدعفونی کننده سلامت مردم را به خطر می اندازند! برای مردم نگرانی به وجود می آورند و از هرچیزی،
ر دوش نبی علی چو بنهاد قدم
بر دوش نبی علی چو بنهاد قدم

پاکیزه ز بت نمود چون خانه‌ی حق
از قلب نبی زُدود او غصه و غم

اصنام حرم شکسته گردید ولی
از بهر قریش آن دو گردیده صنم

بر ضدّ علی که بت شکن بُد به جهان
آن مردم بت پرست قد کرده علم

تا آنکه بسوزند علی را چو خلیل
بر خانه‌ی او زدند آتش ز ستم

لیکن چو خدا یار علی بوده و هست
در ارض و سماء نام علی گشته رقم

بر سر در آن بهشت گردیده رقم
آن نام مبارک علی بحر کرم

یعنی که بدون حبّ آن نور خدا
نتوان که نهی در او
بسم الله

یکی از استدلال‌هایی که علیه شورای نگهبان مطرح می‌شود این است که گسترده بودن رد صلاحیت‌ها در بین نامزدهای یک جناح، موجب غیر رقابتی شدن انتخابات می‌شود. در نوشته‌ی قبل به این نکته اشاره شد که قرار نیست شورای نگهبان، مسئول تضمین تناسب میان جناح‌ها باشد؛ بلکه باید معیارها را اصل قرار دهد. در این نوشته تأکید بر این است که رقابت قرار نیست حتماً میان دو سر طیف با هم باشد؛ ولو این‌که یک سر طیف، صلاحیت مسئول بودن در نظام اسلامی را نداش

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پست بین المللی پی اس پی